kozieglowy.pl
I Sesja Rady Gminy i Miasta Koziegłowy - 6 maja
25
kwi
2024
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Gminy i Miasta Koziegłowy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Gminno - Miejska Komisja Wyborcza w Koziegłowach podała wyniki z Wyborów Samorządowych 2006.
Wybory Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. Bajan Stanisław zgłoszony przez KWW „LEW” – 725
2. Cesarz Zbigniew zgłoszony przez KWW Wybierzmy Rozwój – 902
3. Ślęczka Jacek zgłoszony przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy - 4218
Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na burmistrza Jacek Ślęczka.
Wybory do Rady Gminy i Miasta Koziegłowy
Okręg wyborczy nr 1 Cynków
Kołodziejczyk Joanna – zgłoszona przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy i Miasta Koziegłowy
Okręg wyborczy nr 2 Gniazdów
Paliga Mieczysława – zgłoszona przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy i Miasta Koziegłowy
Okręg wyborczy nr 3 – obejmujący 3 mandaty Koziegłowy, Rosochacz, Wylągi
1. Leonard Jagoda – zgłoszony przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy i Miasta Koziegłowy
2. Pluciński Krzysztof – zgłoszony przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy i Miasta Koziegłowy
3. Łuszczyk Antoni – zgłoszony przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy i Miasta Koziegłowy
Okręg wyborczy nr 4 Koziegłówki
Waś Roman – zgłoszony przez KWW Wybierzmy Rozwój
Okręg wyborczy nr 5 Gliniana Góra, Mysłów, Osiek
Łabuś Wiesław – zgłoszony przez Komitet wyborczy PSL
Okręg wyborczy nr 6 Lgota Górna
Jakubczyk Zofia – zgłoszona przez KWW Mała Ojczyzna Jutra
Okręg wyborczy nr 7 Lgota Mokrzesz, Oczko, Nowa Kuźnica, Miłość
Kapuściak Kazimierz – zgłoszony przez KWW Mieszkańców Lgoty Mokrzesz
Okręg wyborczy nr 8 Lgota Nadwarcie, Postęp
Sularz Jacek – zgłoszony przez KWW Wybierzmy Rozwój
Okręg wyborczy nr 9 Pińczyce, Zabijak
Lazar Józef – zgłoszony przez KWW Wybierzmy Rozwój
Okręg wyborczy nr 10 Pustkowie Lgockie, Huta Stara I, II, Koclin
Juda Mirosława – zgłoszona przez KWW Wspólne Dobro
Okręg wyborczy nr 11 Markowice, Winowno,
Jasik Zdzisława - zgłoszona przez KWW Wspólnota
Okręg wyborczy nr 12 Rzeniszów, Wojsławice, Krusin
Gruchała Leszek – zgłoszony przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Koziegłowy
Okręg wyborczy nr 13 Siedlec Duży, Siedlec Mały, Mzyki
Konopka Bożena – zgłoszona przez KW Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Koziegłowy
kozieglowy.pl
25
kwi
2024
Więcej
kozieglowy.pl
25
kwi
2024
Więcej
kozieglowy.pl
24
kwi
2024
Więcej
kozieglowy.pl
24
kwi
2024
Więcej
kozieglowy.pl
22
kwi
2024
Więcej
kozieglowy.pl
19
kwi
2024
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.