Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

 

 

 

 

 

 

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań zostanie przeprowadzony w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011r, wg stanu na 31 marca 2011, godz.24:00.
 W dniach od 1 do 17 marca 2011r. w ramach prac przygotowawczych do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011 zostanie przeprowadzony przez rachmistrzów spisowych obchód przedspisowy więcej na
http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm  

Komunikat Generalnego Komisarza Spisowego – Uprzejmie informuję, iż w celu dokonania aktualizacji gminnej lokalizacji budynków w ramach prac przygotowawczych do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011, uruchomiony został serwis mapowy.. więcej na http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm 

Powszechny spis ludności i mieszkań w 2011r. (NSP 2011) będzie pierwszym spisem powszechnym od czasu, kiedy Rzeczpospolita Polska stała się państwem członkowskim Unii Europejskiej. Z tego faktu wynika szereg zobowiązań, m.in. konieczność dostarczenia informacji z dziedziny demograficzno-społecznej oraz społeczno-ekonomicznej, w zakresie i terminach określonych przez Komisję Europejską.

Spis powszechny dostarcza najbardziej szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, a także s społeczno-ekonomicznej charakterystyce gospodarstw domowych i rodzin oraz o ich zasobach i warunkach mieszkaniowych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju: ogólnokrajowym, regionalnym i lokalnym.
http://www.stat.gov.pl      
http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm  
http://www.stat.gov.pl/gus/plakaty_i_ulotki_PLK_HTML.htm  
http://www.stat.gov.pl/katow
http://www.stat.gov.pl/gus/plakaty_i_ulotki_PLK_HTML.htm
 


 

07

CZE

2011

2432

razy

czytano

3432/4549

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.