Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

II Przegląd Piosenki Przedszkolnej Mój przyjaciel zwierzaczek

30 marca w Szkole Podstawowej w Koziegłówkch odbył się II Przegląd Piosenki Przedszkolnej, w którym wzięło udział 26 przedszkolaków z 9 placówek gminy Koziegłowy. Festiwal przebiegał pod hasłem „Mój przyjaciel zwierzaczek”, a szkoła zmieniła się w prawdziwy zwierzyniec. Dzieciaki wcieliły się w postacie różnych zwierzaków, wśród których dominowały pieski, kotki, wiewióreczki, kaczka dziwaczka, baranek, myszka, szpaki, bądź śpiewały o swoich milusińskich. Występom młodych artystów przysłuchiwali się zaproszeni goście, wśród których byli nauczyciele, rodzice, dziadkowie, uczniowie szkoły. Dzieci zachwyciły wszystkich nie tylko głosem, ale także aranżacją. Najmłodszy uczestnik, 3 letni Piotruś Karoń z Pińczyc, dał dowód, że jest gotowy do publicznej prezentacji swoich umiejętności wokalnych. Madzia Królewska i Ola Kwiecień z Mysłowa zaśpiewały piosenkę w języku angielskim.
Jury w składzie: Dyrektor ZEAOS Pani Katarzyna Zychowicz, Dyrektor MGOPKw Koziegłowach Pani Agata Morawiec, nauczyciele Pani Łucja Kocot i Pani Jadwiga Węgrzyn zgodnie z regulaminem przeglądu wyróżniło w kat. 3-4 latków piosenkę „O wiewióreczce” w wykonaniu Nikoli Gębki, w kat. 5-6 latków piosenkę „Baranek” w wykonaniu Julii Korzec, przedszkolaków ze Starej Huty. Wszyscy uczestnicy za swoje wspaniałe występy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominek-maskotkę.
„Dlaczego przegląd nie konkurs?” Zdaniem organizatorów, przegląd piosenki nie tylko stwarza możliwość prezentacji dziecięcych talentów, ale umożliwia każdemu dziecku przeżycie sukcesu bez stresu, który jest konsekwencją porażki w konkursach. Przegląd ten umożliwił odkrycie w dziecku zdolności muzycznych, a nauczycielom i rodzicom dostarczył wielu nowych doświadczeń. Stał się okazją do integracji rodziców i nauczycieli.
Organizatorzy przeglądu dziękują nauczycielom i rodzicom wszystkich uczestników, którzy włączyli się pośrednio do przebiegu imprezy. Małym artystom w Roku Odkrywania Talentów życzymy sukcesów na innej scenie.

20

KWI

2011

1350

razy

czytano

3249/4401

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.