Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 11.09.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie  o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – Jacka Ślęczki z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.
Zawody strzeleckie w dwóch klasyfikacjach: Kół LOK i Ochotniczych Straży Pożarnych.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 12 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” I zdobywając 366 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gabryś Krzysztof, Sularz Jacek, Uss Mariusz, Krzysztofik Marcin, Siurda Edmund.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki  zdobywając 337  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł, Pompa Marzena.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I
zdobywając 334 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Raźniewski Bogumił, Olech Mieczysław, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz, Czyrek Ryszard.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I
zdobywając  332 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kurowski Mateusz, Kulak Jerzy, Paterek Tomasz, Pustuł Jacek.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I
zdobywając 327 pkt.
 W skład drużyny wchodzili: Ludwikowski Zenon, Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 314 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Madej Rafał, Dyja Daniel, Męcik Zbigniew, Widera Kazimierz, Golibroda Grzegorz.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 284 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Lewandowski Zbigniew, Kucharski Krzysztof, Wołoch Tomasz, Wiśniewski Andrzej, Gajos Piotr.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając 281 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Zdzisław, Wrona Artur, Borówka Mirosław, Matulewicz Dariusz, Morawski Rafał.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „SOKPOL” Myszków 
 zdobywając 252 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncaek Grzegorz, Korpus Wojciech, Makuch Robert, Pasternak Władysław, Korcz Roman.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Pińczyce” zdobywając 250 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bąk Paweł, Góra Rafał, Noczyński Piotr, Piętak Łukasz, Będkowski Kamil.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Jarko” I  zdobywając  214 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Sularz Kamil, Binek Dawid, Sularz Marcin, Wiatr Włodzimierz.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 192  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Okuliński Marek, Koper Marcin, Noszczyk Ireneusz. 

W TYM SAMYM DNIU ODBYŁY SIĘ RÓWNIEŻ ZAWODY STRZELECKIE 
 DLA OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH
W klasyfikacji zespołowej Ochotniczych Straży Pożarnych  wzięło udział 10 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP  Siedlec Duży zdobywając 336 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Orda Piotr, Kozak Piotr, Piotrowski Łukasz, Ścigała Krzysztof.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Wojsławice  zdobywając 335 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dusik Marcin, Pakuła Łukasz, Gross Adam, Bechorczy Andrzej, Sroślak Zbigniew.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Urząd Gminy i  Miasta Koziegłowy zdobywając 274 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Miklas Krzysztof, Leśniak Krzysztof, Wrzosowska Edyta, Kołodziejczyk Przemysław.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Mysłów I zdobywając  272 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Omozda Szymon, Gruszka Piotr, Niedziela Hubert, Miklas Rafał.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  OSP Lgota Górna  zdobywając 218 pkt. W skład drużyny wchodzili: Myga Paweł, Biczak Artur, Koczorowski Łukasz, Pawlik, Sosnowicz.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  OSP Nadwarcie II zdobywając 189 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kos Rafał, Noszczyk Mariusz, Uss Adam, Flaszka Bogdan, Siurda Andrzej.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Mysłów II zdobywając 182 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Miklas Krzysztof, Królewski Janusz, Pasek Jacek, Kaźmierczak Kamil, Zenderowski Damian.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Lgota Górna II zdobywając 174 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Skuła Paweł, Gajos Kamil, Kołodziejczyk Bartłomiej, Szustak Kamil, Leśniak Krzysztof.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  OSP Markowice zdobywając 157 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Rożek Piotr, Grabiński Grzegorz, Czerwik Stanisław, Sojka Karol, Jasik Konrad.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  OSP Mzyki  zdobywając 127 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrzosowski Paweł, Knapik Marek, Dodkuś Adam, Proszowski Radosław, Wyląg Przemysław.

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich oraz sponsora tych zawodów Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – Jacka Ślęczki.
 

13

WRZ

2011

1141

razy

czytano

2136/3510

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.