Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tancerze z Zespołu Szkół w Pińczycach

W dniach 20.01 – 22.01.2012 uczniowie Zespole Szkół w Pińczycach uczestniczyli w obozie tanecznym w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Rzeniszowie - Łazy.
Szkolny Teatr tańca liczy 25 uczniów, którzy zdobywali umiejętności taneczne pod okiem instruktorów teatru tańca z Częstochowy, m.in. Włodzimierza Kucy.
Zajęcia prowadzone były w 2 grupach wiekowych:
- grupa młodsza to uczniowie klas 0 – 4
- grupa starsza – uczniowie klas 5,6SP oraz gimnazjum
Powyższe przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Wiedza, wsparcie z EFS-u – oto droga do sukcesu” (Priorytet : IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie: 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie: 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych).
Uczniowie pracują nad spektaklem tanecznym „Piękna i Bestia”, który będziemy mogli obejrzeć w Zespole szkół w Pińczycach czerwcu b.r.
Inicjatywa cieszy się wielkim zainteresowaniem, realizowane jest tu bowiem przysłowiowe założenie „tańczyć każdy może…”.
 

31

STY

2012

1137

razy

czytano

3285/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.