Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Akcję „Zima w mieście” w gminie Koziegłowy prowadziły  Świetlice Środowiskowe działające przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Promocji Kultury . Wychowawcy świetlic przygotowali dla dzieci wiele ciekawych i atrakcyjnych zajęć, a koordynatorem akcji była kierownik Ilona Żyła.  Największym powodzeniem cieszyły  się konkursy plastyczne „W krainie mrozu i śniegu”, na najładniejszą kartkę  walentynkową czy plakat filmowy do filmu „Jak ukraść księżyc”. Na  konkurs  miedzyświetlicowy na najładniejszą kartkę walentynkową wpłynęło aż 60 kartek. Wśród nich Jury wyłoniło 6 najładniejszych: 1 miejsce - Oliwia Radosz, Izabela Broncel, 2 miejsce- Justyna Cempa, Martyna Nowak, 3 miejsce - Sonia Muchla, Gabriela Nazimek. Każda z laureatek otrzymała nagrody. Ponadto dzieci miały okazję samodzielnie upiec karnawałowe oponki oraz sowy z masy solnej. W czwartek wszystkie dzieci uczestniczyły w projekcji filmowej „Jak ukraść księżyc” oraz w spotkaniu z policyjną maskotką  Sznupkiem. Odwiedzili nas policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Myszkowa, by opowiedzieć  jak należy zachowywać się by ferie były bezpieczne  i  wesołe. Dzieci obejrzały  film o bezpieczeństwie na drodze, a sekretarz - pan Krzysztof Bąk rozdał każdemu dziecku elementy odblaskowe.

Drugi tydzień ferii poświecony był przygotowaniom do „Nocy w Kulturze”. Dzieci samodzielnie przygotowywały kotyliony i piekły ciasteczka walentynkowe. W czwartek odwiedził nas teatr ART– Re z  Krakowa. Dzieci miały możliwość  obejrzenia legendy  o smoku wawelskim. Najwięcej radości  przysporzyła dzieciom możliwość spędzenia nocy poza domem. We wtorek w ten sposób bawiły się dzieci ze świetlicy w Cynkowie, a w piątek odbyła się „Noc w kulturze”. Dzieci bawiły się na przygotowanym balu karnawałowym - wybrano króla i królową balu, przeprowadzono konkursy tańca i muzyczne. O 22.00 rozpoczęła się projekcja filmowa filmu „Odlot”, po której wszyscy wzięli udział w swojej ulubionej zabawie w chowanego.

               Tegoroczna akcja należy do bardzo udanych. Dzieci na długo zapamiętają  mile spędzony czas i z niecierpliwością czekają  na wakacje.

 

19

LUT

2012

1218

razy

czytano

3210/4534

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.