Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podaruj młodym przyszłość Wspieraj inicjatywy

Centrum Inicjatyw Lokalnych (CIL) od 7 lat wspiera rozwój wartościowych inicjatyw. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego działającą na rzecz animowania i promowania aktywności społecznej na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego. Od kilku lat CIL jest wydawcą gazety „Zawiercianin", a od niedawna wydawany jest również „Myszkowianin". Mają one na celu przedstawienie mieszkańcom regionu inicjatyw podejmowanych przez osoby bądź organizacje z ich otoczenia oraz zachęcenie ich do zaangażowania się w życie społeczności lokalnej. W swych działaniach dążymy do rozwoju kultury w regionie, m.in. poprzez organizację wernisaży dla lokalnych artystów oraz warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży.
Centrum Inicjatyw Lokalnych od zeszłego roku prowadzi akcję pozyskania 1% podatku. W tym roku chcielibyśmy zaprosić Państwa do włączenia się w nią. W związku z tym zwracamy się z prośbą o umożliwienie kolportażu płyt zawierających program do rozliczania podatku oraz materiałów informacyjnych dotyczących akcji wśród Petentów odwiedzających Państwa Instytucję. W tegorocznej akcji pozyskania 1% biorą już udział instytucje publiczne z Ogrodzieńca, Włodowic, Zawiercia i Poręby. Zachęcamy do wzięcia z nich przykładu i wsparcia lokalnych inicjatyw.
W 2011 roku w akcji pozyskiwania środków łącznie zebraliśmy prawie 40 tys. zł. Dzięki tym środkom wsparliśmy ponad 40 inicjatyw, m.in. zorganizowaliśmy zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży w Zawierciu, akcje mikołajkowe w Kromołowie i Trzebniowie, zakupiliśmy stroje sportowe dla dzieci z Irządz oraz sprzęt sportowy dla domu dziecka w Górze Włodowskiej.
Zebrane podczas akcji w tym roku fundusze przeznaczymy m.in. na wsparcie uzdolnionej młodzieży oraz dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Podobnie jak w latach ubiegłych część pieniędzy przekażemy na organizacje warsztatów artystycznych, zawodowych i edukacyjnych dla młodych mieszkańców regionu.
W razie chęci podjęcia współpracy w ramach akcji 1% podatku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 67 020 14 lub mailowo: kolodziej@cil.org.pl 

09

MAR

2012

1093

razy

czytano

3152/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.