Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Uczniowie z Pińczyc w słonecznej Italii

W dniach 5.06 – 11.06.2012 r. uczniowie Zespołu Szkół w Pińczycach wraz z opiekunami uczestniczyli w obozie językowym, który odbył się w ramach projektu „Wiedza, wsparcie z EFS-u – oto droga do sukcesu”  (Priorytet : IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie: 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie: 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych).
W ramach obozu realizowano zajęcia z języka niemieckiego, angielskiego z elementami doradztwa zawodowego, w podziale na grupy wiekowe.
Uczniowie uczestniczyli również w wycieczkach fakultatywnych m.in. do San Marino oraz Rawenny. Olbrzymie wrażenie  wywarło na uczestnikach Morze Adriatyckie w Lido Adriano, wzgórze Monte Tytano – najwyższe z siedmiu wzgórz San Marino oraz grób Dantego Alighieri – włoskiego poety, autora „Boskiej Komedii”. W Rawennie uczniowie uczestniczyli również we Mszy świętej odprawionej w języku polskim przez ojców Paulinów z Częstochowy. Wyjazd na obóz językowy do Włoch był olbrzymią szansą rozwoju dla uczniów, którzy wrócili pełni niezapomnianych wrażeń. Informacja ZS Pińczyce 
 

19

CZE

2012

1205

razy

czytano

3098/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.