
kozieglowy.pl
Koncert dla mojej Mamy
30
maj
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Gminy i Miasta Koziegłowy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Podsumowanie osiągnięć uczniów kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych
Konkursy organizowane przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych pod patronatem władz powiatu myszkowskiego mają już dwunastoletnią historię. 15.06.2012r. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach odbyło się tegoroczne podsumowanie. W uroczystości uczestniczyli laureaci, koordynatorzy, dyrektorzy szkół oraz zaproszeni goście z burmistrzem Koziegłów Jackiem Ślęczką i burmistrzem Myszkowa Włodzimierzem Żakiem. W tym roku szkolnym odbyło się 18 konkursów w tym 7 dla szkół podstawowych i 11 dla gimnazjum. Do II - powiatowego etapu, po szkolnych eliminacjach przystąpiło 550 uczniów. Konkursy mają powodzenie nie tylko wśród uczniów z powiatu myszkowskiego, ale i z zawierciańskiego, lublinieckiego i częstochowskiego. Konkursy organizowane są dzięki bezinteresownemu, społecznemu zaangażowaniu nauczycieli, głównie koordynatorów przygotowujących poszczególne konkursy, dzięki współpracy z dyrektorami szkół i władzami samorządowymi. Laureatami konkursów zostało łącznie 148 uczniów. Uczniowie reprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy oraz wykazali szerokie umiejętności z wybranych dyscyplin naukowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Poraju Agnieszka Marchewka, która została laureatką z siedmiu przedmiotów. Jest to rekord w uzyskaniu tytułu laureatów konkursów organizowanych przez Stowarzyszenie. „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”. Z tego miejsca pragnę podziękować państwu koordynatorom za zorganizowanie tegorocznych konkursów jurajskich. Państwa społeczne zaangażowanie, umiejętności organizacyjne umożliwiły naszym uczniom sprawdzić swoją wiedzę, rozwinąć zdolności i wzmocnić wiarę we własne siły. Nasze dzisiejsze spotkanie może odbywać się w przyjaznej i serdecznej atmosferze dzięki sponsorom. Pragnę podziękować Burmistrzowi Gminy i Miasta Koziegłowy Panu Jackowi Ślęczce oraz Pani Jolancie Błońskiej właścicielce sklepu spożywczego za finansowe wsparcie i pomoc. Za pomoc w organizacji dziękuję pani dyr. Zespołu Szkół Joannie Luli, Paniom wicedyrektor Marii Cwanek i Jolancie Wyleciał, Restauracji EM w Koziegłowach, MGOPK w Koziegłowach, oraz koleżankom z mojej szkoły. Państwu dyrektorom dziękuję, za umożliwienie nauczycielom przeprowadzenie etapów szkolnych, wsparcie podopiecznych i gratuluję sukcesów Państwa uczniów.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do dyrektorów szkół w których odbywały się powiatowe etapy konkursów. W imieniu koordynatorów i swoim serdecznie dziękuję Państwu za gościnność, otwartość i zaangażowanie na rzecz Jurajskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Twórczych - powiedziała m.in. Prezes – Anna Wiśniewska
kozieglowy.pl
30
maj
2023
Więcej
kozieglowy.pl
30
maj
2023
Więcej
kozieglowy.pl
29
maj
2023
Więcej
kozieglowy.pl
29
maj
2023
Więcej
kozieglowy.pl
29
maj
2023
Więcej
kozieglowy.pl
26
maj
2023
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.