Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 19 czerwca 2012r. w Zespole Szkół w Lgocie Górnej odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Pana Jacka Ślęczki. Tym razem o zwycięstwo walczyli najmłodsi zawodnicy, czyli chłopcy klas I-III szkół podstawowych. Organizatorem rozgrywek był Uczniowski Klub Sportowy „Hattric” działający przy szkole oraz nauczyciele nauczania zintegrowanego.
Turniej zorganizowano w ramach realizacji zadania publicznego pn. Szkolenie Sportowe Dzieci i Młodzieży z Gminy i Miasta Koziegłowy na rok 2012. Ma ono na celu doskonalenie uzdolnień sprawności fizycznej, a także organizację imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych na terenie gminy.
W rozgrywkach zmierzyły się ze sobą drużyny ze szkół z: Koziegłów, Gniazdowa, Siedlca Dużego oraz Lgoty Górnej.
Drużyny wywalczyły następujące miejsca:
I miejsce – Szkoła Podstawowa z Lgoty Górnej;
II miejsce – Szkoła Podstawowa z Gniazdowa;
III miejsce – Szkoła Podstawowa z Siedlca Dużego.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, które wręczyli: dyrektor Zespołu Szkół w Lgocie Górnej Bożena Witos, prezes Zarządu UKS „Hattric” Marzena Ślęczka oraz Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.  Burmistrz podkreślił, jak ważne zadanie spełniają uczniowskie kluby, dzięki którym dzieci od najmłodszych lat mogą rozwijać swoje talenty sportowe. Wyraził także nadzieję, że być może wśród dzisiejszych młodych zawodników, którzy zaprezentowali niezwykle wysoki poziom, jest prawdziwy talent, który z czasem – kto wie- ze szkolnego boiska przeniesie się na stadiony Polski, a nawet świata. 
Przedstawiciele Zarządu UKS „Hattric” złożyli podziękowania nauczycielom i opiekunom, którzy przyczynili się do sukcesów sportowych uczestników zawodów, oraz rodzicom, którzy jak zawsze czynnie włączyli się w organizację turnieju. Szczególnie serdecznie podziękowali sponsorom – Burmistrzowi Jackowi Ślęczce za ufundowanie pucharów, Firmie Womir-SPA Sp. z o.o. - Producentowi Naturalnej Wody Źródlanej Dobrawa za ofiarowanie wody oraz właścicielom Zakładu Piekarniczo-Cukierniczego „Dukat” panu Zbigniewowi Nowakowskiemu oraz panu Mariuszowi Nowakowskiemu za słodki poczęstunek.
 

13

LIP

2012

1161

razy

czytano