Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gminna Debata Gminny Ośrodek Kariery szanse i zagrożenia perspektyw rozwoju rynku pracy w Gminie Koziegłowy

W dn. 12 grudnia 2012r. w MGOPK w Koziegłowach o godz. 14.00, odbędzie się gminna debata, na której zostaną podjęte dwa tematy „Otworzyć własną firmę czy praca na etacie” oraz „ Wyjechać czy zostać w Gminie Koziegłowy ”. W debacie uczestniczyć będą uczniowie  z LO Koziegłowy, Gimnazjum Pińczyce, Gimnazjum Lgota Górna i Gimnazjum Koziegłowy.

Do udziału w  tym wydarzeniu został zaproszony również burmistrz i radni, a także rodzice, nauczyciele i uczniowie z gminy Koziegłowy

Debata jest jednym z elementów realizowanego projektu Gminny Ośrodek Kariery- szanse i zagrożenia perspektyw rozwoju rynku pracy w Gminie Koziegłowy, którego podsumowanie odbędzie się 19 grudnia 2012r. w MGOPK w Koziegłowach.

Projekt Gminny Ośrodek Kariery- szanse i zagrożenia perspektyw rozwoju rynku pracy w Gminie Koziegłowy został napisany i jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Projektem jest objęta młodzież mieszkająca na terenie naszej gminy. Warsztaty i konsultacje mają na celu ukierunkować zainteresowania młodzieży oraz poznać jej predyspozycje zawodowe. Celem projektu jest zachęcenie uczniów do aktywnego kształtowania swojej przyszłej pozycji na lokalnym rynku pracy poprzez system doradztwa zawodowego oraz promowanie przedsiębiorczości z uwzględnieniem stereotypowych oczekiwań wobec płci na rynku pracy a także poznanie możliwości lokalnego rynku pracy teraz i w przyszłości ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorczości i aktywności własnej oraz uświadomienie uczniom odpowiedzialności i własnego wpływu na perspektywy rozwoju gminy.

 

28

LIS

2012

1062

razy

czytano

2983/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.