Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

29 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Wzięli   w niej udział uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz ze swoimi wychowawczyniami. Tradycją zabawy andrzejkowej jest to, że dzieci mają możliwość przebrania się za ulubione postaci z bajek i komiksów.  I tak wśród dziewczynek królowały stroje  wróżek, księżniczek, były też czarownice i elfy,  chłopcy zaś preferowali stroje piratów, żołnierzy, pojawili się  także Zorro  i Spider-Man oraz przerażające postacie z horrorów. Na sali, gdzie tańczyły  i bawiły się dzieci, było bardzo wesoło i kolorowo. Oczywiście nie mogło w ten dzień zabraknąć wróżb, które przygotowały uczennice z samorządu uczniowskiego.  Po słodkim poczęstunku wszyscy  udali się do klas.
Po południu tego samego dnia dla uczniów klas IV- VI odbyła się dyskoteka andrzejkowa, którą zorganizował  Samorząd Uczniowski. Dzieci świetnie bawiły się przy dźwiękach muzyki. Specjalnie na tę okazję dziewczęta przygotowały słodki poczęstunek: babeczki, ciasteczka z wróżbami i poncz.  W niecodziennej , tajemniczej atmosferze młodzież mogła skorzystać   z andrzejkowych wróżb: lanie wosku, trafianie w imiona na serduszku, wybieranie kubeczka z wróżbą.
Chłopcy zorganizowali zawody i konkursy, a ich zwycięzcy sami  mogli sobie wybrać słodką nagrodę z kawiarenki.
Dla wszystkich było to miłe, pełne wrażeń popołudnie. Dzieci wracały   do domu z nadzieją, że być może w przyszłości spełnią się ich andrzejkowe wróżby. SP Koziegłowy
 

12

GRU

2012

1013

razy

czytano

2969/4492

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.