Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

22 listopada 2012 r. w Zespole Szkół w Lgocie Górnej został zorganizowany Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie - pani Zofii Jakubczyk oraz Właściciela Zakładu Odlewniczego Metali Nieżelaznych „PRESS” - pana Jerzego Musialika. Najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców już wkrótce będą reprezentować gminę Koziegłowy w zawodach powiatowych.
Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Hattric” wraz z nauczycielką wychowania fizycznego - p. Ewą Plucińską. Rozgrywki odbyły się w ramach realizacji zadania publicznego pn. Szkolenie Sportowe Dzieci i Młodzieży z Gminy i Miasta Koziegłowy na rok 2012. Ma ono na celu doskonalenie uzdolnień sprawności fizycznej, a także organizację imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych  na terenie gminy.
Turniej został przeprowadzony w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W rozgrywkach zmierzyły się ze sobą drużyny ze szkół z: Koziegłów (opiekun p. Aneta Myrmus), Koziegłówek (opiekun p. Małgorzata Waś), Siedlca Dużego (opiekun p. Jacek Wyleciał) oraz Lgoty Górnej (opiekun p. Ewa Plucińska).
Wyniki klasyfikacji indywidualnej przedstawiają się następująco.
W kategorii dziewczyn:
I miejsce – Angelika Froch (SP w Lgocie Górnej);
II miejsce – Martyna Kopecka (SP w Lgocie Górnej);
III miejsce – Weronika Bugara (SP w Siedlcu Dużym).
W kategorii chłopców:
I miejsce – Michał Pakuła (SP w Koziegłowach);
II miejsce – Jakub Knapik (SP w Lgocie Górnej);
III miejsce – Tymoteusz Ślęczka (SP w Lgocie Górnej).
Drużyny wywalczyły następujące miejsca.
W kategorii dziewczyn:
I miejsce – SP w Lgocie Górnej (86 pkt.);
II miejsce – SP w Koziegłówkach (70 pkt.);
III miejsce – SP w Siedlcu Dużym (68 pkt.).
W kategorii chłopców:
I miejsce – SP w Lgocie Górnej (82 pkt.);
II miejsce – SP w Koziegłowach (76 pkt.);
III miejsce – SP w Siedlcu Dużym (59 pkt.).
Po niezwykle emocjonujących meczach i zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że gminę Koziegłowy w zawodach powiatowych zarówno w kategorii dziewczyn , jak i chłopców będzie reprezentować SP w Lgocie Górnej.
Wszyscy zwycięzcy Turnieju zostali nagrodzeni pucharami, które wręczyli: prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie Zofia Jakubczyk, dyrektor Zespołu Szkół w Lgocie Górnej Bożena Witos oraz prezes Zarządu UKS „Hattric” Marzena Ślęczka.
Przedstawiciele Zarządu UKS „Hattric” złożyli serdeczne podziękowania sponsorom. Podkreślili, że UKS „Hattric” dzięki  finansowemu wsparciu pani prezes Zofii Jakubczyk, właściciela zakładu „Press” Jerzego Musialika oraz p. Mariusza Mordalskiego już drugi raz mógł włączyć się w realizację  zadania finansowanego przez Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy na czele z Burmistrzem Jackiem Ślęczką. Na zakończenie sportowych uroczystości słowa podziękowania wyraziła także dyrektor Zespołu Szkół w Lgocie Górnej – p. Bożena Witos. Pani Dyrektor podkreśliła, że bardzo cieszy fakt, że UKS „Hattric” każdego roku znajduje wsparcie wielkich przyjaciół dzieci i młodzieży, którzy wspierają ich sportowe pasje i pozwalają im się rozwijać.
Po zakończeniu rozgrywek przedstawiciele UKS „Hattric” udali się do Zakładu Odlewniczego Metali Nieżelaznych „Press”, aby podziękować jego właścicielowi Jerzemu Musialikowi i pracownikom za wsparcie finansowe, dzięki któremu został zakupiony dla Zespołu Szkół w Lgocie Górnej nowy stół do ping-ponga. SP Lgota Górna

13

GRU

2012

1730

razy

czytano

2969/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.