Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Siedlcu Dużym

W dniu 19 stycznia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Siedlcu Dużym, w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Trzymaj Formę”, zorganizowano Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem rozgrywek był dyrektor szkoły i jednocześnie nauczyciel wychowania fizycznego – pan Jacek Wyleciał. Dzięki szkolnej inicjatywie uczniowie wraz z rodzicami aktywnie spędzili sobotnie przedpołudnie. Do zawodów zgłosiło się jedenaście zespołów. Każdy z nich składał się z ucznia Szkoły Podstawowej w Siedlcu Dużym i jednego rodzica. Rozgrywki były prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych w zależności od wieku dziecka. W każdej kategorii drużyny zostały podzielone na dwie grupy i toczyły rywalizację systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych meczy wg klucza:
1.uczeń – uczeń,
2.rodzic – rodzic,
3.debel: uczeń, rodzic – uczeń, rodzic.
Z każdej grupy po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów, z których zwycięzcy rywalizowali w walce o pierwsze, a przegrani o trzecie miejsce.
Po blisko trzygodzinnej rywalizacji przy stołach tenisowych, odbywającej się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, wyłoniono zwycięzców turnieju, którymi okazali się:

Kategoria klas I – III
1. Wiktor Matyja, Jerzy Matyja
2. Oskar Korbyla, Sławomir Korbyla
3. Ewelina Wrazidło, Włodzimierz Wrazidło

Kategoria klas IV – VI
1.Kacper Matyja, Jerzy Matyja
2.Jakub Gil, Zbigniew Gil
3.Karol Sitek, Jerzy Sitek
Podczas uroczystego zakończenia imprezy sportowej dyrektor szkoły J. Wyleciał wręczył najlepszym drużynom medale, a wszystkim rodzinom uczestniczącym w zawodach pamiątkowe dyplomy.

 

24

STY

2013

1620

razy

czytano

2942/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.