Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

O rybaku i złotej rybce dla naszych dziadków

,, Całuski, całuski dzisiaj dla Was mamy
i bajeczkę przedstawiamy”

W Szkole Podstawowej w Gniazdowie zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień niezwykły, nie tylko dla nich samych, ale także dla ich wnucząt. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości.
  21 stycznia 2013 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się ta wspaniała i oczekiwana uroczystość Dnia Babci i Dziadka.Na początku było ciepłe powitanie wszystkich gości przez dyr. szkoły mgr Teresę Pakuła Sosnowską.

,,Z grzeczniutkim ukłonem, z uśmiechem radości” witała serdecznie wszystkich gości uczennica klasy III Emilka Churas .
Aby wyrazić wdzięczność kochanym dziadkom za trud wkładany w ich wychowanie wnuki przedstawiły program artystyczny. Oprócz wzruszających wierszy, piosenek związanych tematycznie z ich świętem mali aktorzy przedstawili bajkę pt. ,, O rybaku i złotej rybce” oraz przypomnieli poszczególne okresy ich życia.
Dziadkowie mogli chociaż przez chwilę poczuć się małymi dziećmi w wózeczkach, kiedy byli w przedszkolu i słuchali bajek oraz kiedy chodzili do szkoły i uczyli się śpiewać , klaskać, tupać itp.
Dzieci wyśpiewały swoim dziadkom jak bardzo ich kochają i przesłali całuski śpiewając piosenkę:
,, Całuski , całuski
dzisiaj dla Was mamy.
Całuski , całuski damy Wam.”
Talentem wokalnym popisała się K. Jagoda i K. Pakuła śpiewając tę i inne piosenki o babci i dziadku.
Program artystyczny, który zaprezentowali uczniowie należący do Koła Teatralnego, pokazał Babciom i Dziadkom, że ich wnuczęta nie tylko osiągają dobre wyniki w nauce, ale również posiadają niezwykłe zdolności wokalne, aktorskie oraz taneczne.

W drugiej części Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani pięknymi , własnoręcznie wykonanymi laurkami oraz słodkim poczęstunkiem przegotowanym przez rodziców.

Kochanym Babciom i drogim dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w tym roku.

 E.Chłosta SP Gniazadów
 

06

LUT

2013

1240

razy

czytano

3008/4569

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.