Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie Północnym Województwa Śląskiego

 Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Północnym Subregionie Województwa Śląskiego zaprasza osoby fizyczne zainteresowane utworzeniem, przystąpieniem lub zatrudnieniem w spółdzielni socjalnej oraz grupy osób, które mają gotowy pomysł na działalność gospodarczą i chcą ją prowadzić w formie spółdzielni socjalnej do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym, podczas którego przedstawione zostaną informacje nt. specyfiki tworzenia i funkcjonowania spółdzielni socjalnych, założenia projektu oraz zasady uczestnictwa w projekcie.

W ramach Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przewidziano możliwość otrzymania wsparcia na założenie spółdzielni socjalnej, przystąpienie do lub zatrudnienie w spółdzielni socjalnej obejmującego:
- szkolenia i doradztwo umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do założenia i prowadzenia spółdzielni socjalnej;
- przyznanie środków finansowych w postaci bezzwrotnych dotacji na założenie spółdzielni socjalnej, przystąpienie do lub zatrudnienie w spółdzielni socjalnej – do wysokości 20 tys. zł na założyciela maksymalnie 200 000 zł na spółdzielnie;
- wsparcie pomostowe, obejmujące finansowe wsparcie pomostowe połączone z doradztwem oraz pomocą w efektywnym wykorzystaniu przyznanych środków.

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 lutego 2013 r. o godz. 10.00 w Częstochowie, w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Prosimy o zgłaszanie się na spotkanie pod nr tel: 34 325-71-42, bądź mailowo na jowes@arr.czestochowa.pl
Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 

13

LUT

2013

1204

razy

czytano

3013/4576

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.