Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

IX Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX  Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej
Koziegłówki - Lgota Górna 2013

Jury w składzie: Aneta Machura, Edward Staniowski, ks. Tomasz Turczyn, ks. Łukasz Połacik, Andrzej Nowak, Zygmunt Nitkiewicz - po przesłuchaniu wszystkich podmiotów wykonawczych w dniach 14-16.03.2013r. wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach:

SOLIŚCI DO LAT 12
I miejsce – Anna Drynda - Szkoła Podstawowa  Nr 48 w Częstochowie
II miejsce - Klaudia Jagoda - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniazdowie
- Aleksandra Błaszak i Miłosz Caban - Szkoła Podstawowa w Nieradzie
III miejsce – Paulina Węglowska - Szkoła Podstawowa  Nr 47 w Częstochowie
Wyróżnienie - Kacper Barczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych                    

SOLIŚCI  13-15  LAT
I miejsce -  nie przyznano
II miejsce – Aleksandra Szkoda– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych
III miejsce – Anna Witkiewicz-  Parafia św. Mateusza w Czeladzi
Wyróżnienie  Magdalena  Markiewicz  – Zespół Szkół w Siewierzu 
Adrianna Moroń -  Parafia  św. Stanisława BM w Pławnie
Alicja Andrejczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 w Czeladzi

SOLIŚCI POWYŻEJ 16 LAT
I miejsce – Paulina Makles - Parafia  św. Floriana w Rzerzęczycach
II miejsce – Klaudia Walentek - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniazdowie
Weronika Jakacka – Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Woźnikach
III miejsce – Agnieszka Zimna  - Parafia św. Katarzyny w Będzinie Grodźcu
Wyróżnienie  Klaudyna Drygała – Parafia św. Jakuba Ap. w Dąbrowie Zielonej
Ewelina Dawczyk  - Blachownia

 ZESPOŁY WOKALNE  STARSZE
I miejsce –nie przyznano
II miejsce  - Schola „Ad Fontem” Sanktuarium  Matki Bożej  w Leśniowie
III miejsce – „Canticum Cordium” – GOK w Krzepicach
Wyróżnienie- „Voces  Caeli” Parafia św. Piotra i Pawła Ap. w Myszkowie

ZESPOŁY WOK-INSTR.
I miejsce- nie przyznano
II miejsce - Katarzyna Chrząstek i Piotr Szumlas – parafia św. Marcina w Kłomnicach 
III  miejsce-  nie przyznano
Wyróżnienie – Schola parafialna – parafia św. Melchiora Grodzieckiego w Częstochowie

ZESPOŁY WOK- INSTR STARSZE
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Schola św. Jana Chrzciciela -  Parafia św. Jana Chrzciciela w Żelisławicach 
III  miejsce – Chór młodzieżowy – Zespół Szkół w Koziegłowach

CHÓRY  DOROSŁE
I miejsce –Chór „Cantilena” – Parafia św. Franciszka  z Asyżu w Częstochowie
II miejsce – Chór „Pochodnia”- Rzemiosło Częstochowskie w Częstochowie 
III miejsce – Chór „Non Nomine” – Parafia  św. Krzyża w Strzebiniu 
Wyróżnienie – Chór żeński  Parafii św. Antoniego w Koziegłówkach
Chór „Sonata”- MDK Kalety

GRAND  PRIX – Zespół wokalny „ CANTITO” – Fundacja Artystyczna Cantito w Krakowie

WYRÓŻNIENIE   SPECJALNE za kultywowanie   wartości chrześcijańskich:
Zespół wokalny „Jarzębina”- GOK i Gminna Biblioteka w Rędzinach
Zespół wokalny „Kościelanki”- GOK i Gminna Biblioteka w Rędzinach
Zespół wokalny „Kwiaty Jesieni” – Gminne Centrum Kultury Informacji  i Rekreacji w Poczesnej

WYRÓŻNIENIE   ORGANIZATORA :
Anna Mordalska – Zespół szkół w Lgocie Górnej
Krystian Stuczeń – Zespół Szkół w Siewierzu
Aleksandra Majchrzak  - Zespół Szkół w Siewierzu

więcej informacji na http://przegladpasyjny.pl

 

25

MAR

2013

1904

razy

czytano

1656/3510

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.