Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 24 czerwca br o godz. 12:00 w Pałacu Prezydenckim odbył się uroczysty Finał XIII Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na Sukces” wśród jedynych laureatów z woj. śląskiego  była Pani Anna Kaczorowska Zakłady Mięsne „Józan” Rzeniszów gm. Koziegłowy powiat myszkowski.
 W uroczystości wzięli udział Sekretarz Stanu w kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa Zofia Szalczyk, Dyr. CDR Brwinów – Krzysztof Mościcki.  Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych: gminy – Burmistrz Jacek Ślęczka,  powiatu – wicestarosta  - Mariusz Trepka, Urzędu Marszałkowskiego -  Z – ca dyr. Wydziału Terenów Wiejskich – Robert Karpeta, Dyr. ŚODR
w  Częstochowie – Grzegorz Boski, oraz Kierownik PZDR – Józef Ślusarz
 i Iwona Chmurzewska – główny specjalista ds. gospodarstwa wiejskiego
i dziedzictwa kulturowego.
 Do konkursu zgłoszono 56 przedsięwzięć. Konkurs odbywał
się w III etapach. Pomimo, że poziom zgłoszonych przedsięwzięć był wyrównany,  wyłoniono 12 Laureatów  i IV wyróżnienia.
 Pani Anna Kaczorowska zdobyła

I miejsce w kategorii Indywidualnej I – ego stopnia.

Pani Anna Kaczorowska odebrała puchary i dyplomy z rąk Sekretarza Stanu w kancelarii Prezydenta RP Dariusza Młotkiewicza , Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa Zofii Szalczyk, od dyrekcji CDR Brwinów Krzysztofa Mościckiego,  jak również od Dyrektora ŚODR w Częstochowie Grzegorza Boskiego.
 Władze samorządu lokalnego jak i wojewódzkiego również zadeklarowały wręczenie nagród w późniejszym terminie.
Pani Annie Kaczorowskiej i jej rodzinie serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej jak i osobistej.
 

27

CZE

2013

3223

razy

czytano

2843/4492

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.