Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mistrz Powiatu w Badmintonie wyłoniony

Powiatowy Turniej Badmintona szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych rozegrany został 19 i 20 lutego w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach.
W turnieju startowały cztery reprezentacje szkół podstawowych (Szkoła Podstawowa z Poraja, Szkoła Podstawowa z Gniazdowa, Szkoła Podstawowa z Lgoty Górnej, Szkoła Podstawowa z Koziegłów) oraz szkół gimnazjalnych (Gimnazjum z Poraja, Gimnazjum z Pińczyc, Gimnazjum z Lgoty Górnej, Gimnazjum z Koziegłów). O zwycięstwo walczyło 32 zawodników i zawodniczek.
Ostatecznie powiat myszkowski na zawodach rejonowych w kategorii szkół podstawowych reprezentować będzie Szkoła Podstawowa im. Kpt. L. Teligi w kategorii dziewcząt oraz Szkoła Podstawowa z Gniazdowa w kategorii chłopców.
Spośród gimnazjalistów prawo startu w zawodach na szczeblu rejonowym wywalczyły sobie dziewczęta z Gimnazjum im. K. Górskiego w Poraju oraz chłopcy z Gimnazjum nr 1 w Koziegłowach. Dla najlepszych drużyn i wyróżnionych zawodników dyrektor Zespołu Szkół  w Koziegłowach p. Joanna Lula wręczyła puchary, medale i dyplomy.
A oto dokładne wyniki poszczególnych kategorii

Szkoły podstawowe

Dziewczęta

I miejsce – Kinga Guła SP Poraj (opiekun – Izabela Korpol)
II miejsce –Julia Floryszczyk SP Poraj (opiekun – Izabela Korpol)
III miejsce – Magdalena Mzyk SP Gniazdów (opiekun Robert Majchrzak)
IV miejsce -  Martyna Kopecka SP Lgota Górna (opiekun Ewa Plucińska)

Szkoła Podstawowa im. Kpt.L.Teligii w Poraju – I miejsce
Szkoła Podstawowa w Gniazdowie – II miejsce
Szkoła Podstawowa w Lgocie Górnej –III miejsce
Szkoła Podstawowa im. A. Szklarskiego w Koziegłowach – IV miejsce

Chłopcy

I miejsce – Jordan Majchrzak SP Gniazdów (opiekun Robert Majchrzak)
II miejsce – Dawid Jagusiak SP Gniazdów (opiekun Robert Majchrzak)
III miejsce – Bartek Ścigała SP Poraj (opiekun – Izabela Korpol)
IV miejsce – Maciej Jabłoński SP Poraj (opiekun – Izabela Korpol) 

Szkoła Podstawowa w Gniazdowie – I miejsce
Szkoła Podstawowa im. Kpt.L.Teligii w Poraju – II miejsce
Szkoła Podstawowa w Lgocie Górnej –III miejsce
Szkoła Podstawowa im. A. Szklarskiego w Koziegłowach – IV miejsce

 

Gimnazja

Dziewczęta

I miejsce – Aleksandra Bereza – Gimnazjum w Poraju (opiekun Małgorzata Rodek)
II miejsce – Agata Gajewska - Gimnazjum w Poraju (opiekun Małgorzata Rodek)
III miejsce – Sandra Churas – Gimnazjum w Koziegłowach (opiekun Aneta Myrmus)
IV miejsce – Weronika Sowa - Gimnazjum w Koziegłowach (opiekun Aneta Myrmus)

Gimnazjum im. K. Górskiego w Poraju – I miejsce
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach – II miejsce
Gimnazjum w Pińczycach – III miejsce
Gimnazjum w Lgocie Górnej – IV miejsce 

Chłopcy

I miejsce – Konrad Muchla - Gimnazjum w Koziegłowach (opiekun Aneta Myrmus)
II miejsce – Dominik Kustra – Gimnazjum w Pińczycach (opiekun Danuta Jastrzębska)
III miejsce – Mikołaj Barczyk – Gimnazjum  w Poraju (opiekun Małgorzata Rodek)
IV miejsce – Jakub Guzek - Gimnazjum w Lgocie Górnej (opiekun Ewa Plucińska) 

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach – I miejsce
Gimnazjum w Pińczycach – II miejsce
Gimnazjum im. K. Górskiego w Poraju – III miejsce
Gimnazjum w Lgocie Górnej – IV miejsce

Art. Aneta Myrmus

 

10

MAR

2014

2551

razy

czytano

1505/3506

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.