Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ogród tworzy się przez cale życie

Wiosna już za progiem, coraz cieplejsze dni sprawiają, że chętnie przebywamy na świeżym powietrzu wśród zieleni i kwitnących kwiatów. Cieszy nas piękno przyrody budzącej się do życia i wśród tego My z naszym własnym kawałkiem raju.
23 kwietnia Pracownia Artystyczna ,,Pod Koziołkami” działająca w Domu Kultury w Koziegłowach  wyszła naprzeciw zapotrzebowaniu i zorganizowała warsztaty ogrodnicze.
Osoby, które przybyły na spotkanie zgłębiły wiedzę dotyczącą zakładania ogrodu, nasadzania kwiatów i krzewów. Dowiedziały się jak pielęgnować rośliny aby cieszyły Nas przez długie lata.
Wykład i profesjonalna prezentacja multimedialna przygotowana przez Panią Dominikę Puszczewicz ze Szkółki drzew i krzewów ,,Natura & Człowiek” z Koziegłów rozbudziła zainteresowanie i sprawiła ożywioną dyskusję wśród uczestników. Mamy nadzieję, że wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zgromadzonych.
Zgodnie z zgłoszonymi potrzebami uczestników w przyszłości odbędą się warsztaty tematyczne dotyczące wyspecjalizowanych działów np. pielęgnacja iglaków, pielęgnacja kwiatów kwitnących, roślin kwaśnolubnych itp.
Cieszy nas fakt, że mieszkańcy naszej gminy są zainteresowani i pragną zdobywać wiedzę z zakresu ogrodnictwa.
Pracownia Artystyczna ,,Pod Koziołkami” na pewno zorganizuje nowy cykl spotkań dla wszystkich pasjonatów architektury ogrodów. Informacja przesłana przez MGOPK w Koziegłowach

28

KWI

2014

2070

razy

czytano

2675/4449

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.