
kozieglowy.pl
Rozwój małych gospodarstw - szkolenie dla rolników
29
wrz
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Gminy i Miasta Koziegłowy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
Bezpłatne szkolenie JOWES – Fundraising
Zapraszamy osoby działające w sektorze podmiotów ekonomii społecznej do udziału w jednodniowym szkoleniu nt. „Fundraising”, które odbędzie się 7 maja 2014 r.
Szkolenie będzie obejmowało tematykę różnorodnych sposobów zdobywania funduszy na działalność organizacji. W trakcie szkolenia omówione zostaną takie obszary jak: granty, zbiórki publiczne, sponsoring, licytacje i loterie, działalność odpłatna i gospodarcza, kampanie 1% oraz poruszony zostanie temat zwiększania różnorodności pozyskiwania funduszy, narzędzi oraz metod używanych w tym celu przez PES.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do dnia 5 maja 2014r. na adres mailowy katarzyna@jowes.pl , faksem na numer 34 360-57-47 bądź dostarczenie do Biura JOWES, Al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 3.
Termin szkolenia: 7.05.2014, godz. 9.00-15.00,
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo –Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Częstochowa
Trener: Marcin Sobaszek
Termin zgłoszenia: 5.05.2014.
kozieglowy.pl
29
wrz
2023
Więcej
kozieglowy.pl
27
wrz
2023
Więcej
kozieglowy.pl
27
wrz
2023
Więcej
kozieglowy.pl
27
wrz
2023
Więcej
kozieglowy.pl
27
wrz
2023
Więcej
kozieglowy.pl
25
wrz
2023
Więcej