Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

GLKS Siedlec Duży Gniazdów awansował do A klasy

W niedzielę, tj. 1 czerwca w Poraju zespół GLKS-u Siedlec Duży - Gniazdów pokonał rezerwy Polonii Poraj 4-1 i tym samym na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek przypieczętował awans do A-klasy z pierwszego miejsca. Drużyna prowadzona przez Karola Gałusa świetnie prezentowała się w przekroju całego sezonu, wygrywając 15 spotkań a przegrywając dwukrotnie. W siedemnastu dotychczasowych spotkaniach zdobyli 78 bramek, tracąc 18. Najwyższe zwycięstwo GLKS odniósł w XIV kolejce; 11 maja na boisku w Siedlcu Dużym gospodarze rozgromili Sokół II Olsztyn aż 13-0.
Najlepszym strzelcem w zespole jest Mateusz Kopera, który zdobył 22 bramki i na kolejkę przed końcem rozgrywek jest liderem klasyfikacji strzelców B-klasy ex aequo z Adrianem Sochańskim (Polonia II Poraj).

W ostatniej kolejce GLKS zmierzy się z drugim zespołem z gminy Koziegłowy - Małą Panew II Cynków. Mecz odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę, tj 7 czerwca o godzinie 17 na boisku w Siedlcu Dużym.
Ciekawostką jest, że od sezonu 2014/15 zespół GLKS-u będzie nosił nową nazwę: Klub Sportowy „Gmina Koziegłowy”. Poniżej wyniki do pobrania
 

04

CZE

2014

2196

razy

czytano

2793/4594