Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Premiera Spektaklu "Stowarzyszenie Umarłych Poetów"

26.06.2014.r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach mogliśmy podziwiaćwspaniałą premierę spektaklu „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” wystawioną przez Teatr „Proscenium” z MGOPK w Koziegłowach.

To ciekawy i zaskakujący dramat.

Charyzmatyczny nauczyciel języka angielskiego wpaja uczniom konserwatywnej szkoły dla chłopców miłość do poezji i zasadę „ carpe diem”, co prowadzi do nieprzewidywalnych zdarzeń . Co zwyciężyło: rygorystycznie przestrzegana tradycja czy prawo do marzeń, wolności i młodzieńczego buntu? O tym mogli się przekonać widzowie czwartkowej sztuki.

Scenariusz przygotował Pan Bogdan Wąchała, reżyser całego spektaklu.

W role bohaterów wcielili się: Patrycja Kulak, Angelika Frądczak, Radosław Sapota, Adrianna Pala, Martyna Nowak, Agnieszka Twardek, Magdalena Nowak, Adrianna Gocyła.

Młodzi aktorzy zachwycili publiczność, która nagrodziła ich gromkimi brawami.

Reakcja widowni w trakcie sztuki świadczy o tym, że premiera się udała, emocje zostały przekazane a spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” na dobre zagości w repertuarze teatru „Proscenium” i z pewnością  jeszcze nieraz będziemy mogli podziwiać tę wspaniałą sztukę na deskach nie tylko Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach.

Dziękujemy młodym artystom za dostarczenie nam wielu niesamowitych wrażeń i udowodnienie że sztuka i kultura w dalszym ciągu odgrywa ważną rolę w naszym życiu.

Zapraszamy do naszego Teatru na kolejne spektakle.

 

10

LIP

2014

1753

razy

czytano

2778/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności