Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach zaprasza na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą pn. Krioterapia. To warto wiedzieć, które odbędzie się 20 lutego/ piątek/br. o godz. 17.00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Promocji Kultury
Tematy, które zostaną poruszone podczas spotkania, to m.in. :
- leczenie niską temperaturą (kiedy niska temperatura leczy, a kiedy będzie szkodzić?),
- leczenie bezsenności (konkretne informacje z zakresu medycyny chińskiej będące    kapitalnym sposobem relaksu dla zmęczonej psychiki),
- przyswajalność witamin i minerałów (kiedy nie są przyswajane),
- kiedy hormony i enzymy nie są produkowane przez organizm (np. melatonina jest hormonem odpowiedzialnym za sen).
Zostaną omówione korzyści, jakie niosą ze sobą zabiegi krioterapii miejscowej zarówno w leczeniu np. kolan, kręgosłupa, stłuczeń, skręceń, czy kapitalnych działań na cały organizm w przypadku krioterapii ogólnoustrojowej.
W trakcie spotkania zostaną wskazane praktyczne uwagi, np. jak wyleczyć zimne stopy czy dłonie. Związek powstawania żylaków z uszkodzonymi zastawkami w żyłach. Co może być powodem tego stanu? Zostanie zwrócona uwaga na to jak niebezpieczne są zimne stopy na powstawanie chorób nerek. Czym wyleczyć odór stóp ?
Ponadto uczestnicy dowiedzą się dlaczego ludzie czują się wypaleni, a także dlaczego minerały, czy witaminy nie są przyswajane przez organizm, pomimo że mogą być zjadane często i stosunkowo dużo. Jak wyleczyć wrzody żołądka ? Dlaczego brak kolagenu w stawach uniemożliwia ich wyleczenie i jaki produkt spożywczy zawiera przyswajalny kolagen ? Co „zabija” wapń w naszym organizmie ?

Wstęp wolny. Zapraszamy !

16

LUT

2015

1834

razy

czytano

2694/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.