Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Biblioteczny Happening w Koziegłowach

Po raz dwunasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2015 r., Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek, w tym roku, pod hasłem WYBIERAM BIBLIOTEKĘ.
Biblioteka Publiczna w Koziegłowach, dołączając do tegorocznej akcji, zaprasza wszystkich czytelników i sympatyków książek do wspólnego świętowania.
Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek daje możliwość zaprezentowania tych cech, które sprawiają, że biblioteka ze swoją ofertą jest w nauce, kulturze i edukacji nie tylko instytucją nieodzowną, ale także atrakcyjną.
Z tej okazji,  8 maja, Biblioteka Publiczna w Koziegłowach organizuje Biblioteczny Happening. Tego dnia biblioteka wyjdzie na zewnątrz.
Uroczystości rozpoczną się w piątek 8 maja godz. 16.00 na terenie Centrum rekreacji przy MGOPK w Koziegłowach. W programie min. akcja „Podziel się książką”,  warsztaty gry na bębnach afrykańskich  z grupą Djembomaniacy, pokaz sztuk walki Ju Jitsu oraz  pokaz udzielania pierwszej pomocy, a dodatkowymi atrakcjami będą konkursy dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku. Zapraszamy.
W następnym tygodniu biblioteka odwiedzi, z bębnami afrykańskimi, Warsztaty Terapii  Zajęciowej w Wojsławicach, gdzie uczestniczyć będzie  w „Dniu Podróżnika” organizowanym przez WTZ, a w Przedszkolu w Starej Hucie, 14 maja, dołączy do   akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. BK

05

MAJ

2015

1520

razy

czytano

2643/4569

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.