Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 

Oj działo się w czwartek 30.04.2015r., naszą scenę opanowali artyści z Gminy Koziegłowy. Na przesłuchaniach do pierwszego Otwartego Festiwalu Artystycznego „Scena dla Ciebie” mogliśmy podziwiać niezwykłe talenty wokalne, taneczne, instrumentalne, a nawet aktorskie. Poziom przedstawionych prezentacji był bardzo wysoki.  Barwne stroje, wspaniała muzyka to wszystko sprawiało, że jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców, którzy 29.05. 2015r. wystąpią podczas Koncertu „Mamo, Tato co Ty na to!” na scenie Centrum Rekreacji znajdującego się przy MGOPK w Koziegłowach.
W Jury zasiedli: pani Czesława Monczka- Przewodnicząca jury, specjalista do spraw teatru, pani Anna Szczęsna- specjalista do spraw tańca, pani Diana Kolasa- specjalista do spraw wokalu oraz pan Adam Skrobarczyk- specjalista do spraw muzyki.
Mogliśmy podziwiać solistów, duety, zespoły ze Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów. Największym powodzeniem cieszyła się kategoria Zespoły Taneczne oraz Zespoły Folklorystyczne co oznacza, że ruch taneczny  jest nadal silnie kontynuowany w naszej gminie. Informacja przesłana przez MGOPK w Koziegłowach

13

MAJ

2015

1803

razy

czytano

2365/4295

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.