Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony piątek (12 czerwca) na terenie Centrum Rekreacji przy MGOPK w Koziegłowach odbyła się wspaniała impreza pn. „Małgorzaty 2015- czyli promocja utalentowanych kobiet”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Powiatu Myszkowskiego, Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Radni Powiatu Józef Lazar, Wiesława Machura, Jarosław Kumor, Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego Stanisław Gmitruk, Przewodnicząca Rady Krajowej KGW Bernadetta Niemczyk, Burmistrz Koziegłów Jacek Ślęczka, Dyrektor MGOPK w Koziegłowach Renata Garleja, Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Żarki Stanisława Nowak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Myszkowie Jerzy Woszczyk. W to gorące popołudnie na licznie zgromadzonych widzów czekało wiele atrakcji.  Występy naszych utalentowanych kobiet rozpoczęły Mażoretki z Pińczyc, które zaprezentowały swoje niezwykle synchroniczne układy taneczne.
Swoimi umiejętnościami wokalnymi mogły pochwalić się solistki z Gminy Koziegłowy: Adrianna Pala, Anna Mordalska, Diana Kolasa, Klaudia Jagoda, w ich wykonaniu można było usłyszeć takie utwory jak: „Damą być”, „Piosenka o sąsiedzie”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, czy „Nie wstydź się mówić, że kochasz”.

Wystąpiły także panie z KGW „Lgoczanki” z Lgoty Górnej oraz Kapela Biesiadna z Choronia. Zachwyt wzbudził pokaz mody ślubnej, projektu pani Gabrieli Hezner. Ciekawa i inspirująca kolekcja przykuwała uwagę. W roli modelek wystąpiły dziewczyny z ZS w Koziegłowach. Układ przygotowała pani Beata Gwardyś. Następnie niesamowitych wrażeń dostarczyły występy energicznych i bardzo profesjonalnych zespołów tanecznych „Szok” i „Szok Junior” z ZS w Koziegłowach pod kierownictwem pani Beaty Gwardyś.

Sporą dawkę humoru dostarczył gościom zabawny skecz pn. „Kolejka” w wykonaniu Teatru Fajrant z Myszkowa. Najaktywniejsze kobiety powiatu myszkowskiego otrzymały wspaniałe statuetki zaprojektowane specjalnie na tę okoliczność. Widniejąca na nich muszla z piękną perłą symbolizuje nasze zdolne kobiety.

Całość uświetnił występ zespołu estradowego Makabunda, który porwał słuchaczy do tańca. Ich tanga i foxtroty łączą klasyczną melodię i ponadczasowe teksty z energią i pomysłowością. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że powiat myszkowski posiada wśród swoich mieszkańców prawdziwe perły, a w tym Kobiety z Gminy Koziegłowy ponownie udowodniły, że oprócz urody są utalentowane i potrafią zarażać swoimi pasjami i zdolnościami artystycznymi. Wyrazy uznania i szacunek za ich dar i urodę życia. Informacja przesłana przez MGOPK w Koziegłowach

 

18

CZE

2015

2204

razy

czytano

2347/4296

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.