Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Prosimy o głosownie na Pracownię Orange w Lgocie Mokrzeszy

Mamy bardzo duże szanse aby w Soleckim Centrum Kultury w Lgocie Mokrzesz powstała Pracownia Orange – nowoczesna pracownia multimedialna. Spośród 1018 złożonych wniosków Fundacja Orange wyłoniła 50, wśród nich jest nasz projekt.

Jesteśmy więc w finale konkursu. Aby jednak Pracownia Orange powstała w Gminie Koziegłowy, potrzebujemy Państwa wsparcia, Fundacja Orange utworzy tylko 26 pracowni. Teraz głos należy do internautów! Od 20 lipca do 10 sierpnia 2015 r. można głosować na poszczególne wnioski na podstawie wizytówek internetowych zamieszczonych na stronie www.pracownieorange.pl.
 
 
Głos można oddać przez konto na stronie plebiscytu https://glosuj.pracownieorange.pl/  
Aby założyć konto należy podać swoje imię, nazwisko i adres mailowy. Każdego dnia po zalogowaniu się na swoje konto użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów. 
 
Każda Pracownia Orange otrzyma komputery z bezpłatnym dostępem do Internetu, drukarkę ze skaneram, konsole do gier oraz telewizor LCD. Pomieszczenie przeznaczone na świetlicę zostanie wyremontowane i umeblowane. Mieszkańcy zyskają nie tylko miejsce spotkań i realizacji pasji wyposażone w nowoczesny sprzęt, ale także wsparcie i system szkoleń nakierowany na wzmacnianie kompetencji cyfrowych użytkowników pracowni.
W pracowniach prowadzona będzie m.in. nauka programowania dla dzieci, muzyczne i teatralne warsztaty międzypokoleniowe, kursy językowe czy warsztaty fotograficzne. Inicjatywy są skierowane do różnych grup odbiorców: dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, młodych matek, seniorów. Utworzymy tutaj także Biblioteczny punkt aktywności lokalnej. Każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Dla naszej małej miejscowości to bardzo ważne.
 
Głosowaniu zostają poddane wnioski w granicach województw, w każdym powstanie co najmniej jedna Pracownia. W województwie śląskim z trzech lokalizacji ( Lgota Mokrzesz, Chechło, Czeladź ) wybrane zostaną  tylko dwie Pracownie.

22

LIP

2015

1981

razy

czytano

2614/4576

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.