Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolejny finał WOŚP-u w naszej Gminie

 Drodzy Państwo
W tym roku Gminny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie zebrał 16 058,17 zł. Ten sukces zawdzięczamy Państwu, którzy nie pozostali bierni i przyłączyli sie do tej ogólnopolskiej akcji.
Wielkimi krokami zbliża się XV finał tej fundacji (14.01.07), do którego znów chcemy się przyłączyć. I nie nastawiamy sie tutaj tylko na zbiórkę pieniędzy, ale także na wydarzenie kulturalne i rozrywkowe w naszej miejscowości. Dlatego aby zorganizować ciekawą imprezę, potrzebujemy około 2 000 złotych. W związku z tym, licząc na Państwa dobrą wolę, prosimy o jakiekolwiek wsparcie naszej działalności. Będziemy wdzięczni za każdy grosz, lub ufundowaną rzecz na cele licytacji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0600 606 008, a wpłatę na niżej podany numer konta.
Serdecznie dziękujemy:
Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy- Jacek Ślęczka,
Koordynator- Agata Morawiec
Wpłaty prosimy dokonywać na konto:
Żareckie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne “Carnina”
ul. Myszkowska 37c, 42-310 Żarki
BANK SPÓŁDZIELCZY w Myszkowie
Nr konta 33 8279 1036 04020008 2004 0001

  

Moi Drodzy!
Juz wkrótce, bo 14.01.07, rusza w naszej Gminie kolejny finał WOŚP-u. I po raz kolejny, zabieramy się do organizacji tej imprezy z zapałem. Dzięki gościnności Dyrekcji Zespołu Szkół w Koziegłowach, będziemy mogli podziwiać występy młodzieży, zaproszonych gości, wystawę prac plastycznych itp. na naszej hali sportowej. Profesjonalne zespoły, które wystąpią w druga niedzielę stycznia to: Zespół Catawba, którego piękne, barwne stroje i folklor indiański wprawią w zachwyt niejednego malucha, a i ten, co myśli, że wszystko juz widział, może się zdziwić..... Muzyka szkockich kobziarzy (w prawdziwych spódnicach w kratę!) rozgrzeje myślę niejednego z nas. Nie zabraknie tez wokalu i tańca w wykonaniu przedszkolaków oraz młodzieży z naszej szkoły. W zanadrzu mamy jeszcze wiele atrakcji. Będzie muza dla tych, co wymarzli i chcą trochę poskakać, będzie stoisko dla smakoszy, kawiarnia, a nasi strażacy szykują nam wspólnie ze służbą zdrowia -  niespodziankę.
Zapraszamy wszystkich. Starszych i młodszych. Tych co mają się czym podzielić i tych, co podzielą się z nami swoim gorącym sercem. Chętnie widzimy zawsze osoby chcące pomóc w jakikolwiek sposób.
Wystosowaliśmy do Państwa listy, które roznoszone są na terenie naszej gminy przez wolontariuszy. Pamiętajcie, że poświęcają swój czas  i paliwo, więc bądźcie dla nich przychylni. Zasługują na uśmiech.
Bardzo dziękujemy za przeczytanie tych kilku słów. Gorąco zapraszamy do pomocy, a później podczas XV finału do zabawy!
Z poważaniem
Agata Morawiec
P.S.- Nie zapomnijcie o aparatach fotograficznych i symbolicznej złotówce w kieszeni.
Kontakt ze mną pod nr tel. 0600 606 008

07

GRU

2006

3201

razy

czytano

4332/4531

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.