Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Otwarte Mistrzostwa Śląska TREC PTTK

W Gniazdowie rozegrane zostały w ramach I Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta” I Otwarte Mistrzostwa Śląska TREC PTTK czyli w jeździectwie turystycznym.

Uczestnicy zawodów rywalizowali w trzech konkurencjach. W sobotę miał miejsce POR - sprawdzian orientacji w terenie. Następnego dnia doszło do prób tempa (MA) oraz PTV czyli próby terenowej na nowo oddanym do użytku torze TREC. Uczestnicy mieli do pokonania kilkanaście przeszkód. Przygotowaniem mistrzostw zajęli się Marcin Musiał i Jakub Musiał ze Stajni Rosochacz – medaliści Mistrzostw Polski w TREC.

Niedzielnym zmaganiom jeźdźców na torze przyglądało się kilkuset widzów. W trakcie festiwalu na torze odbyły się efektowne pokazy, m.in. reiningowy  w wykonaniu Marcina i Jakuba Musiałów, łucznictwa konnego, dżigitówki (akrobacje na koniu) oraz ekstremalny pokaz kowbojski. Współorganizatorem mistrzostw była Gmina i Miasto Koziegłowy.

Wyniki: 1. Dawid Malinowski (331), 2. Agnieszka Dobosz (317), 2. Natalia Musialik (317), 4. Julia Sikorska (298), 5. Karolina Irzwikowska (297), 6. Anastazja Hołda (283), 7. Dominika Pietruszczak (265), 8. Patryk Leśniak (241), 8. Marcin Kaszyca (234), 9. Karolina Makowska (219), 10. Roksana Cholewka (167).

 

21

WRZ

2015

2417

razy

czytano