Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jesienna spartakiada seniorów

Słuchacze Koziegłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku tegoroczną jesień przywitali na sportowo. 28 września odbyła się w Gminie Koziegłowy pierwsza jesienna spartakiada dla seniorów.

Zawody sportowe to ostatni etap zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie różnorodnych form aktywności sportowej dla dorosłych”, dofinansowanego przez Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, pn. „Lekkoatletyka dla seniora”. Głównym celem projektu było podniesienie aktywności edukacyjnej
i społecznej, wśród osób starszych ( 50+) w ciągu 6 miesięcy, poprzez nową ofertę warsztatów realizowanych przez Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, treningów lekkoatletycznych i ogólnorozwojowych z wykorzystaniem istniejącej w Gminie
Koziegłowy infrastruktury sportowej. O puchary ufundowane przez burmistrza, Jacka Ślęczkę walczyły trzy drużyny w konkurencjach: wyścig z woreczkiem na głowie, toczenie piłki, slalom zręcznościowo–sprawnościowy, rzuty do celu. Takie zawody sportowe to nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia ale również wspaniała zabawa i integracja seniorów. Spartakiada zakończyła się wspólnymi pieczonkami.

Po raz drugi najlepsi na Olimpiadzie

W sobotę, 3 października seniorzy z Koziegłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w zawodach sportowych Radomsku. Na olimpiadę „Zdrowy Senior” zaprosili ich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku oraz Fundacja „Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty Dla Każdego”.   Do rywalizacji stanęło 6 drużyn. Koziegłowski Uniwersytet znów okazał się najlepszy na olimpiadzie w Radomsku.

 

05

PAŹ

2015

1674

razy

czytano

2567/4578

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.