Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca wdrażanie 7 i 8 osi priorytetowej PO IG 2007-2013, na którą zaproszono także Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy. Nasza gmina znalazła się w gronie samorządów wyróżnionych za realizację projektów w ramach działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy wyróżniony został za prawidłową realizację projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – Internet dla Miasta i Gminy Koziegłowy”. W podsumowaniu wzięli udział m.in. wiceministrowie Jurand Drop oraz Jan Grabiec.

W ramach działania 8.3 POIG na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu zawarto ponad 700 umów o wartości około 1,3 mld zł i zaangażowano do niego ponad 420 samorządów.

W związku z realizacją działania 8.4 na zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili” podpisano natomiast ponad 320 umów z przedsiębiorcami na realizację projektów na łączną kwotę prawie 800 milionów złotych. Wybudowanych zostało ponad 6,2 tys. km sieci, których planowana łączna długość ma wynieść 10,5 tys. km.

08

PAŹ

2015

2245

razy

czytano

2518/4534

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.