Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedlcu Dużym obchodzili 15 października Światowy Dzień Języków Europejskich. Celem świętowania tego dnia jest uświadomienie uczniom korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenia ich roli i znaczenia w naszym życiu.

 W tym roku uczniowie pod opieką nauczycielki języka angielskiego Karoliny Gawrońskiej przygotowali coś specjalnego. Dzięki udziałowi naszej placówki w projekcie Erasmus+ i współpracy aż z dziesięcioma krajami Europejskimi, uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w lekcji języka angielskiego przygotowanej przez przyjaciela szkoły, a zarazem koordynatora projektu w Turcji, nauczyciela języka angielskiego Aytekina Keskina.

Dzięki połączeniu internetowemu zajęcia prowadzone były wśród polskich uczniów w Szkole Podstawowej w Siedlcu Dużym jak i tureckich w Korgeneral Lift Akolemir Ilkokulu w Eskişehir. Tematyka prowadzonych zajęć dotyczyła warunków pogodowych oraz miast. Uczniowie wraz z nauczycielami zadawali sobie nawzajem pytania oraz wspólnie rapowali w rytm muzyki. Nie obyło się bez pozdrowień i wyrazów wzajemnej sympatii. Dla wszystkich było to wspaniałe przeżycie. Dlatego też tego typu akcje będą odbywały się w naszej szkole cyklicznie.

20

PAŹ

2015

1758

razy

czytano

2504/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.