Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Świętowali jubileusz 50-lecia małżeństwa

W Koziegłowach odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, który świętowały pary z gminy Koziegłowy. Uczestnicy uroczystości zaproszeni zostali przez Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacka Ślęczkę na obiad do Restauracji "Czardasz". Na deser był natomiast efektowny tort. Nie zabrakło też muzyki i chętnych do tańca.

W małżeństwie, jak w życiu - są chwile radosne i trudne momenty. To, że dzisiaj tutaj gościcie świadczy, że udało Wam się przezwyciężyć problemy, których z pewnością przez te pół wieku wspólnego związku nie brakowało - powiedział m.in. burmistrz Jacek Ślęczka. - Mam nadzieję, że w Waszym życiu było znacznie więcej pięknych chwil, które chętnie wspólnie wspominacie. Które dawały i nadal dają wam energię do życia. W tym wyjątkowym dniu życzę Wam dużo zdrowia, miłości i jeszcze wielu wspólnie spędzonych lat, pociechy z dzieci, wnuków i prawnuków.

Medale Prezydenta RP z okazji jubileuszu otrzymali: Genowefa i Stanisław Całkowie, Stefania i Stanisław Cesarzowie, Genowefa i Szczepan Chabrzykowie, Stanisława i Zygmunt Duchowie, Wirginia i Kazimierz Honekowie, Emilia i Stanisław Kaimowie, Maria i Henryk Kidawscy, Zenobia i Henryk Marchewkowie, Wiesława i Zdzisław Motylowie, Helena i Jan Musialikowie, Alicja i Jerzy Niedbałowie, Teresa i Stanisław Olkuscy, Zdzisława i Władysław Paligowie, Anna i Edward Sojkowie, Halina i Ryszard Torbusowie, Czesława i Ireneusz Wcisłowie, Gertruda i Jerzy Wyderkowie, Hanna i Karol Ziółkowscy, Mirosława i Stanisław Żakowie.

26

PAŹ

2015

2341

razy

czytano