Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dostali za czytelnictwo tablety i dyski

Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Koziegłowach, zwłaszcza ci najmłodsi, udowodnili, że bardzo lubią czytać książki. W czwartek, 22 października, w Miejsko–Gminnym Ośrodku Promocji Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w Konkursie Czytelniczym „ My jednak czytamy”.

Konkurs zorganizowany pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy trwał od 1 września 2014 r. do 31 sierpnia 2015 r., a jego celem było m.in. mobilizowanie dzieci i młodzieży do czytania i zdobywania wiedzy, rozbudzanie pasji czytelniczych oraz zachęcanie do systematycznego czytania i podniesienia poziomu czytelnictwa.
Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach:

W kategorii dzieci i młodzież w wieku do 14 lat pierwsze miejsce zajęła Karolina Pasternak (Lgota Górna), która wypożyczyła 188 książek. W nagrodę otrzymała tablet ufundowany przez Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacka Ślęczkę. Kolerjne miejsca zajęli: Julia Ćwik z Koziegłów (75 wypożyczonych książek - nagroda-tablet ufundowana przez burmistrza Jacka Ślęczkę). Marcin Gruszka z Koziegłów (72 wypożyczone książki (nagroda-tablet ufundowana przez Ryszarda Jadowskiego). Wiktoria Walo z Cynkowa (67 wypożyczonych książek – nagroda- tablet ufundowana przez firmę Sona  - Halina i Marian Nawrotowie).

Wyróżnienia, nagrody książkowe ufundowane przez Dyrektor MGOPK Renatę Garleję  otrzymali: Tomasz Surma, Mateusz Surma, Magdalena Surma, Wiktoria Nawara, Julia Psonka, Aleksander Myrmus, Natalia Znamierowska, Daniel Matyja, Maja Maciąg i Bartosz Maciąg oraz Bartosz i Jakub Słocińscy

Kategoria 15-25 lat:

I miejsce: Magdalena Kidawa (51 wypożyczonych książek – nagroda-dysk zewnętrzny ufundowana przez firmę Słotzom Bogdana Słocińskiego)

II miejsce: Mateusz Bugara (45 wypożyczonych książek – nagroda-dysk zewnętrzny ufundowana przez Beatę i Włodzimierza Zemłę z PHU Odys.

Wyróżnienia-nagrody książkowe ufundowane przez dyrektor MGOPK Renatę Garleję  otrzymali: Kamila Szyja, Aleksandra Cogiel, Patrycja Kulak, Karol Proszowski.

Nagrody wręczyli Burmistrz Jacek Ślęczka i Dyrektor MGOPK Renata Garleja. – Serdecznie dziękujemy sponsorom za wspaniałe nagrody: Burmistrzowi Gminy i Miasta Koziegłowy Jackowi Ślęczce, Ryszardowi Jadowskiemu, Halinie i Marianowi Nawrotom (Firma Sona), Bogdanowi Słocińskiemu (Słotzom), Beacie i Włodzimierzowi Zemłom (PHU Odys) oraz dyrektor MGOPK w Koziegłowach Renacie Garleji – mówi Bożena Kolasa, kierownik Biblioteki Publicznej w Koziegłowach.

 

26

PAŹ

2015

2680

razy

czytano

2522/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności