Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Angielski bezpłatnie w bibliotece i Pracowni Orange

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach oraz Pracownia Orange w Sołeckim Centrum Kultury w Lgocie Mokrzeszy zapraszają dzieci na bezpłatny, e-learningowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl. Można korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest tylko komputer z dostępem do Internetu.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Składa się z setek filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Wystarczy jeżeli dzieci będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki. 

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece” prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka w Koziegłowach dołączyła do piątej edycji tego przedsięwzięcia. W ramach edukacji bibliotecznej również w Pracowni Orange można skorzystać z tego kursu. Zapraszamy !

Więcej informacji na temat kursu FunEnglish.pl w bibliotece lub pod nr tel. 34 315-02-43.

16

LIS

2015

1762

razy

czytano

2543/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.