Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ostatnie dwa weekendy reprezentanci Błękitnych Paula-Trans Koziegłowy rywalizowali w trzech wyścigach. 28 listopada w czeskim Krnovie trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.

W młodziczkach triumfowała Sandra Skrobarczyk, w młodzikach – Jakub Musialik a w juniorkach młodszych – Wiktoria Skrobarczyk. Trzecie miejsce zajął w juniorach Daniel Sikora. Olga Wasiuk tego dnia nie startowała.

Dzień później w zawodach z cyklu Pucharu Polski w Gościęcinie w Elicie triumfowała właśnie Olga Wasiuk. Pojechała rewelacyjnie, osiągając metę prawie 2 minuty przed Kateriną Mudrikovą (CK Peso Petrvald). W juniorach 14. był Daniel SikoraPo raz kolejny świetnie zaprezentował się w młodzikach, tym razem w gronie 20 rywali, Jakub Musialik triumfując w swej kategorii i wyprzedzając o 16 sekund drugiego na mecie Aleksandra Suszko (MLKS Baszta Bytów). W młodziczkach szóste miejsce zajęła Sandra Skrobarczyk.

W miniony weekend Błękitni odnieśli kolejne sukcesy. Dwukrotnie najlepsi w rywalizacji byli: Olga Wasiuk, Jakub Musialik oraz w kategorii żak – Bartosz Oleksiak. Na 5. i 6. miejscu kończyła rywalizację w młodziczkach Sandra Skrobarczyk, a na 8. i 10. – Wiktoria Skrobarczyk.

07

GRU

2015

1950

razy

czytano

2421/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.