Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Uczennica z Pińczyc wygrała powiatowy konkurs

W Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbył się 12 grudnia konkurs powiatowy pod honorowym patronatem Zarządu Powiatu Myszkowskiego pod hasłem „Czy znasz atrakcje turystyczne Powiatu Myszkowskiego?”. Konkursu zorganizowała Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Myszkowie.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas gimnazjalnych z naszego powiatu i miał za cele: rozwijanie zainteresowań oraz popularyzowanie wiedzy o miejscu zamieszkania i okolicy, rozbudzanie zainteresowania walorami turystycznymi Powiatu Myszkowskiego, poznawanie ciekawych i mało znanych miejsc oraz obiektów oraz budzenie lokalnego patriotyzmu.

Wzięli w nim udział uczniowie: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach-Letnisku, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Niegowie i Zespół Szkół w Pińczycach. Mieli do rozwiązania w ciągu 60 minut test złożony z 30 pytań.

Największym zasobem wiedzy wykazała się Patrycja Duda z Zespołu Szkół w Pińczycach, drugie miejsce zajęła Zofia Jędrzejewska a trzecie Kamil Skowron (oboje Gimnazjum im. Jana Pawła II w Niegowie).

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe – albumy o tematyce krajoznawczej oraz drobne upominki ufundowane przez Zarząd Powiatu Myszkowskiego.

 

17

GRU

2015

1899

razy

czytano

2507/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.