Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dwóch reprezentantów klubu Warriorrs Koziegłowy rywalizuje w plebiscycie "Sportowiec Roku 2015".Plebiscyt organizuje Gazeta Myszkowska.

Jakub Gocyła – 18-letni nadzieja sportów walki klubu WARRIORS KOZIEGŁOWY. Niesamowity chart ducha, świetne warunki fizyczne i umiejętności techniczne pozwoliły mu na zdobycie w czerwcu 2015 r. w Rudzie Śląskiej mistrzostwa Polski w kickboxingu w kategorii senior (waga ciężka, Federacji IMAF). Na tych samych zawodach zdobył srebro w Ju Jitsu Junior w kat. powyżej 90 kg. Przegrał tylko, po wyrównanej walce, z brązowym medalistą mistrzostw świata. W marcu 2015 r. w Puchacze Polski w Łodzi zdobył złoto w formule Ju Jitsu junior w kat. +91kg a także srebro w Kickboxingu w wadze ciężkiej. Dla Jakuba był to bardzo udany sezon. W roku 2016 pragnie powtórzyć swoje sukcesy oraz wystartować w zawodach MMA.

Mateusz Kolasa - zawodnik oraz trener klubu WARRIORS KOZIEGŁOWY. Współzałożyciel sekcji sportów walki i sportów siłowych. W marcu 2015 r. zdobył Puchar Polski w Kickboxingu w kat senior, waga ciężka. Na tych samych zawodach zdobył srebro w Ju Jitsu senior waga +91 kg. Następnie w czerwcu wystartował w Mistrzostwach Polski Sztuk Walki w Łodzi, gdzie zdobył dwa brązowe medale: w Kickboxingu (waga do 90 kg), oraz w Ju Jitsu (waga do 91 kg). W grudniu stoczył walkę w MMA Full Contact na Gali Sportów Walki Śląska Bitka 13 Extra Fight w Częstochowie

Na Jakuba Gocyłę głosować można za pomocą sms-a o treści GM.40 pod nr 7268, a na  Mateusza Kolasę - sms o treści GM.41 pod nr 7268. Głosowanie jest płatne.

25

STY

2016

1585

razy

czytano

2458/4576

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.