Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Robocza wizyta w partnerskim mieście Vatra Dornei

 

W dniach 15-20 lutego 2016 r., w odpowiedzi na zaproszenie władz rumuńskiego miasta Vatra Dornei, które od 2004 jest miastem partnerskim Gminy i Miasta Koziegłowy, odbyła się w Vatra Dornei robocza wizyta 10-osobowej delegacji z naszej gminy. Jej celem było podpisanie dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku do Polskiej Narodowej Agencji w ramach programu ERASMUS +.

W skład delegacji weszli: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji i Kultury Renata Garleja, dyrektor Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Kłys, dyrektor Zespołu Usług Komunalnych Zbigniew Polak oraz radni: Grażyna Sitek, Antoni Łuszczyk, Grzegorz Pietrzyk i Andrzej Szustak.

Przedstawiciele Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Oświaty Samorządowej, jednostki odpowiedzialnej za przygotowanie, złożenie - a w przypadku pozytywnej decyzji komisji oceniającej także za realizację wniosku partnerskiego: dyrektor Katarzyna Zychowicz, główny księgowy Teresa Podsiadło. Dyrektor ZEAOS odpowiadała równocześnie za obsługę językową delegacji.

W ramach tygodniowego pobytu odbyły się spotkania robocze dotyczące analizy potrzeb w kontekście celów projektu ERASMUS+, a mianowicie promowanie czytelnictwa wśród uczniów szkół podstawowych. Równocześnie strona rumuńska umożliwiła polskiej delegacji poznanie atrakcji turystycznych i dorobku kulturalnego najbliższej okolicy Vatra Dornei oraz perspektyw współpracy w innych obszarach.

Cele wizyty zostały zrealizowane. Aktualnie przygotowywany jest wniosek aplikacyjny.

 

03

MAR

2016

2151

razy

czytano

2343/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.