Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Zespole Szkół w Koziegłowach odbył się 16 marca Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. W tym najważniejszym meczu Gmina i Miasto Koziegłowy pokonała Zawiercie. Zawodnicy walczyli systemem każdy z każdym. Wszyscy byli pod dużą presją, zarówno gospodarze, jak i goście zawodów. Do samego końca nie było wiadomo, komu uda się zakwalifikować do dalszych rozgrywek.

Kategorię dziewcząt reprezentowały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej im. A. Szklarskiego w Koziegłowach (Kamila Piekarska, Anna Matyja, Alicja Plucińska – opiekun Aneta Myrmus), które rywalizowały z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zawierciu, natomiast przedstawicielami w kategorii chłopców byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lgocie Górnej (Bartosz Skuła, Adam Lubas, Szymon Kapuściak – opiekun Ewa Plucińska), których przeciwnikami byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Zawierciu.

Najważniejszym celem zawodników z gminy Koziegłowy było pokonanie drużyny zawierciańskiej. Nagroda główna dla uczniów to zakwalifikowanie się do finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego, które odbędą się 22 marca w Chybiu.

Ostatnie mecze przesądziły o wszystkim, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Chłopcy z Lgoty Górnej pokonali Zawiercie 5:4, dziewczęta z Koziegłów zwyciężyły z dziewczętami z Zawiercia również 5:4.

Pamiątkowe dyplomy oraz medale dla zawodników wręczył sekretarz Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy Krzysztof Bąk oraz dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach Joanna Lula.

Zdjęcia Paulina Zenderowska

22

MAR

2016

1477

razy

czytano

2366/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.