Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wiosna Kobiet zawitała do Koziegłów

,,Wiosna Kobiet” już po raz drugi zawitała do Gminy Koziegłowy za sprawą Miejsko Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach. Wydarzenie rozpoczęło się w środowe popołudnie – 9 marca, a zakończyło w piątkowy wieczór – 11 marca. MGOPK w Koziegłowach przygotował różnorodną ofertę dla wszystkich pań z terenu naszej gminy.

Pierwszy dzień imprezy przebiegał pod hasłem ,,Wiosna, Wiosna, Ach To Ty!”. Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające obudziły w nas wiosnę. Środa upłynęła pod znakiem czasu dla urody, piękne fryzury i makijaże przyozdobiły nasze panie i wprawiały je w lepsze samopoczucie. Nic przecież tak nie poprawia humoru kobiecie jak nowa fryzura, perfekcyjny makijaż czy relaksacyjny masaż. Wszytko to za sprawą Firm: Iwony Sroka z Salonu Fryzjerskiego Duet z Myszkowa, Perfumerii Douglas z Poczesnej, Studia Urody ,,Kamea” z Koziegłów, Salonu Kosmetycznego Ewy Green z Myszkowa oraz Anny Kurzak www.pieknesukienki.pl.

Czwartek 10 marca przebiegał pod hasłem ,,Rozkwitam Na Wiosnę”. Przygotowane atrakcje trwały od godziny 16 do 20. Tego dnia w Gallery Promo Arte Centrum Dietetyczne Natura House z Myszkowa przygotowało prezentację, z której mogliśmy się dowiedzieć jak zdrowo i prawidło się odżywiać. Każda z pań mogła dodatkowo skorzystać z porad i konsultacji z dietetykiem.

Po prezentacji, zdobytą wiedzę odnośnie zdrowego odżywiania wykorzystaliśmy do zrobienia przepysznych i zdrowych sałatek. Inwencja kulinarna sprawiła, że na stołach pojawiły się kolorowe i zdrowe sałatki, które po krótkiej chwili, nie wiedząc czemu, szybko z nich zniknęły.

Następnym punktem programu były warsztaty malowania na szkle użytkowym, które prowadził instruktor Bartosz Gawlik. Każdy z uczestników miał do dyspozycji specjalne farby i szklane naczynie, które własnoręcznie przyozdabiał, tworząc tym samy niepowtarzalne dzieło. Panie znów wykazały się artystycznym zmysłem, dzięki czemu powstały piękne, kolorowe wzory.

Atrakcjom przygotowanym w piątek 11 marca towarzyszyło hasło ,,Wiosna Jest Kobietą”. Panie tuż przed godziną 18 pojawiły się licznie na sali widowiskowej i z niecierpliwością czekały na występ znanego śląskiego kabareciarza, Krzysztofa Wierzchowskiego. Występ wprawił licznie zgromadzone kobiety w bardzo pozytywny nastrój. Błyskotliwe żarty, świetne poczucie humoru, wokal w humorystycznej aranżacji, rozgrzały publiczność i wprowadziły wspaniałą atmosferę.

Po występie artysty odbyły się kalambury. Dla wszystkich biorących udział w zabawie przygotowano wiele nagród i upominków. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka ufundował dla wszystkich pań przepiękne tulipany na prawdziwą Wiosnę Kobiet.

Wiosna Kobiet zakończyła się późnym wieczorem przy wesołym śpiewie i tańcu. Druga edycja tej wyjątkowej imprezy i jej pozytywny, szeroki odzew ze strony licznie przybyłych pań świadczą o potrzebie kontynuowania tego działania. Z pewnością w przyszłym roku zorganizujemy trzecią edycję. Nasze panie często są zapracowane, poświęcają się rodzinie i pracy, czas spędzony na ,,Wiośnie Kobiet” jest dla nich chwilą wytchnienia, relaksu, rozmowy. Pragniemy, by tego czasu kobiety z naszej gminy miały jak najwięcej.

Jak podkreśla dyrektor MGOPK Renata Garleja, nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji ,,Wiosny Kobiet”.

A są nimi: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Studio Urody Kamea z Koziegłów, Green Studio & Spa z Myszkowa, Restauracja EM z Koziegłów Ewa Wróbel, Salon Fryzjerski DUET z Myszkowa, firma Douglas z Poczesnej, www.pieknesukienki.pl Anna Kurzak, MDPM Artur Mizgała, Delikatesy Centrum z Koziegłów, PH ,,Jola” z Koziegłów Jolanta Błońska, ,,Ula Styl” z Koziegłów Urszula Bryłka, PH ,,Julia” z Koziegłów Agata Kluza, Sklep Mini Market Ewa i Krzysztof Kuwak.

Materiał przygotowany przez MGOPK Koziegłowy


23

MAR

2016

2181

razy

czytano

2325/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.