Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nasi uczniowie w gronie laureatów konkursu

22 kwietnia, w przeddzień Światowego Dnia Książki, uczennice SP w Siedlcu Dużym – Ewa Ziętek, Julia Kocot, Dominika Jarosz oraz Nadia Pęczek przygotowane przez Małgorzatę Knapik oraz Wiktoria Kijanka z SP w Koziegłówkach przygotowana przez Urszulę Kajdas odniosły wielki sukces w XIV Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Kto czyta, nie błądzi”.

Konkurs corocznie organizowany jest przez SP im. Władysława Szafera w Żarkach pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. W tym roku temat konkursu, którego główną ideą jest propagowanie czytelnictwa, zachęcanie dzieci do częstego sięgania po wartościowe dzieła literatury polskiej i światowej, brzmiał „Legendy – opowieści naszych przodków”.

Do udziału zgłosiło się 180 uczniów z całego województwa. W gronie sześciu finalistów znalazły się aż dwie uczennice SP w Siedlcu Dużym – Julia Kocot oraz Ewa Ziętek. Ostatecznie Ewa Ziętek wywalczyła drugie miejsce, natomiast Julia Kocot – czwarte. W gronie nagrodzonych, najlepszych 20 uczestników konkursu, znalazły się także dwie kolejne uczennice szkoły w Siedlcu Dużym – Nadia Pęczek oraz Dominika Jarosz, a także uczennica SP w Koziegłówkach, Wiktoria Kijanka.

25

KWI

2016

1657

razy

czytano

2335/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.