Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

II Otwarty Festiwal Artystyczny w Koziegłowach

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje! Tak w kilku słowach można streścić II Otwarty Festiwal Artystyczny ,,Scena dla Ciebie”, który miał miejsce 28 kwietnia w Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji w Koziegłowach. Na scenie widowiskowej przed jury i publicznością zaprezentowali się artyści z naszej gminy. Zainteresowanie było ogromne, bo w tegorocznej edycji w przesłuchaniach uczestniczyło ponad 70 podmiotów (wokalistów, duety, zespoły, tancerzy itp.).

- Zainteresowanie społeczności drugą edycją festiwalu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Tak duża liczba wykonawców pokazała, że w gminie Koziegłowy drzemie duży potencjał artystyczny, z czego bardzo się cieszymy - podkreśla dyrektor MGOPK, Renata Garleja. - Same występy niosły ze sobą wiele emocji, a trema i stres udzielały się wszystkim wykonawcom. Byliśmy świadkami wielu występów artystycznych, których wysoki poziom wykonania pozytywnie zaskakiwał.

Punktualnie o godz. 8.00 rozpoczły się przesłuchania, które trwały do późnego wieczora. Na scenie wystąpili m.in. młodzi artyści ze szkół z gminy Koziegłowy, podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, zespoły ludowe, zespoły teatralne, wokaliści i soliści, duety i instrumentaliści.

Jury w składzie: przewodnicząca - Anna Szczęsna i członkowie - Dorota Musiał oraz Adam Skrobarczyk miało sporo pracy. W przerwach między poszczególnymi blokami trwały burzliwe obrady, których wynik poznamy 3 czerwca, podczas obchodów Gminnego Dnia Dziecka i koncertu ,,Mamo Tato co ty na to”. Wtedy też laureaci II Otwartego Festiwalu Artystycznego ,,Scena dla Ciebie” zaprezentują swój kunszt artystyczny przed szeroką publicznością.

- Ta wyjątkowa impreza uzmysławia nam jak ogromny potencjał artystyczny drzemie w naszej społeczności. Poziom artystyczny naszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych napawa optymizmem i radością. Duch artystyczny w naszej gminie nie zginie - mówi Renata Garleja. - Dziękuję wszystkim serdecznie za zaangażowanie i za udział w II Otwartym Festiwalu Artystycznym ,,Scena dla Ciebie”.

09

MAJ

2016

2197

razy

czytano

2246/4449

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.