Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Chłopcy w finale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej

W hali sportowej Zespołu Szkół w Koziegłowach rozegrane zostały 28 kwietnia zawody rejonowe szkół gimnazjalnych pomiędzy powiatem zawierciańskim a myszkowskim. O zakwalifikowanie się do finału Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w Zawierciu walczyły cztery szkoły. Bój pomiędzy drużynami dziewczęcymi toczyło Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Irządzach, natomiast w drużynie chłopców rywalizowało Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach z drużyną z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Irządzach.

W pojedynkach dziewcząt zdecydowanie dominowały zawodniczki z Żarek. Ostatecznie Gimnazjum z Żarek przegrało tylko trzy mecze wygrywając wynikiem 6:3. Opiekunem drużyny z Żarek jest Jarosław Auguścik, a reprezentowały je: Martyna Bereza, Patrycja Kasprzyk i Patrycja Urbańczyk.

W kategorii chłopców mecze były bardzo zacięte, sety kończyły się 3:1, 3:2. Pięknym pojedynkiem może pochwalić się początkujący zawodnik z ZS w Koziegłowach, Kacper Matyja, który przegrywając 0:2 potrafił zdeklasować przeciwnika i ostatecznie wygrać pojedynek 3:2. Bezbłędni okazali się Michał Pakuła i Radosław Machowski, którzy nie ponieśli żadnej porażki. Ostatecznie Gimnazjum w Koziegłowach pokonało Gimnazjum w Irządzach 7:2. Opiekunem drużyny z Koziegłów jest Aneta Myrmus.

- Zawody rejonowe to wysoki szczebel współzawodnictwa, dlatego wszystkim zawodnikom należą się medale, dyplomy i puchary - podkreśla Aneta Mysrmus.

Nagrody te zostały ufundowane przez Starostę Myszkowskiego Dariusza Laseckiego.

Podziękowania należą się składowi sędziowskiemu, który bezkonfliktowo przeprowadził zawody (Paulina Zenderowska, Magdalena Nowak, Łukasz Daniel, Dominik Flacha, Wojciech Kijanka, Mateusz Kuczera, Kacper Zenderowski).

10

MAJ

2016

1402

razy

czytano

2241/4445

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie: