Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach dołączyła do akcji, „Jak nie czytam, jak czytam”, której głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”,

Celem akcji są m.in. promocja czytania i książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie,
wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo, podkreślenie konieczności tworzenia przez środowiska szkolne i lokalne warunków do skutecznej edukacji czytelniczej i ułatwiania dzieciom oraz młodzieży dostępu do atrakcyjnej dla nich literatury oraz integracja lokalnych środowisk zainteresowanych działaniami na rzecz rozwoju czytelnictwa.

10 czerwca o godz. 10.00 w MGOPK w Koziegłowach uczniowie z wszystkich szkół Gminy i Miasta Koziegłowy oraz inni zainteresowani czytelnicy (bez ograniczeń) spotkają się przy Domu Kultury w Koziegłowach, każdy ze swoją książką i będą czytać.

Celem akcji jest ustanowienie rekordu czytania w jednym momencie! Wydarzenie będzie dokumentowane fotograficznie w sposób pokazujący frekwencję.

Dodatkową atrakcją będzie stworzenie niezwykłej budowli z książek. Organizator akcji prosi o zabranie ze sobą książki, którą każdy będzie mógł przekazać bibliotece. Mogą to być lektury, literatura piękna lub popularnonaukowa. Ważne, aby książki nie były zniszczone i zawierały aktualne treści.

Podarowane książki zasilą księgozbiór biblioteki i umożliwią czytelnikom dostęp do atrakcyjnej literatury.

http://www.czytamy.org/

30

MAJ

2016

1429

razy

czytano

2307/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.