Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

IV Festiwal Tańca i Piosenki przedszkolaków

Dzieci z Gminy Koziegłowy powitały czerwiec tańcem i piosenką. IV Festiwal Tańca i Piosenki odbył się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach. pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki.

Pomimo zmiennej pogody ta edycja festiwalu spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Nic dziwnego, rodzice przedszkolaków bardzo lubią oglądać swoje pociechy i bawić się z nimi. Każda okazja jest dobra, by rozwijać i prezentować dziecięce umiejętności i talenty - mówi Ewa Walentek, dyrektor Przedszkola Publicznego w Koziegłowach. - Bez wątpliwości IV Festiwal Tańca i Piosenki można uznać za wyjątkowo udany.

Na festiwal przybyły dzieci z siedmiu placówek oświatowych z terenu Gminy i Miasta Koziegłowy (Pińczyce, Cynków, Mysłów, Koziegłówki, Lgota Górna, Stara Huta i Koziegłowy). Dzieci wystąpiły w efektownych strojach, które dodały występom barwy a przedszkolakom odwagi.

- Dzieci zachęcone perspektywą występów na profesjonalnej scenie wykazały się odwagą, talentem oraz cierpliwością w oczekiwaniu na występ. Rozśpiewane i roztańczone dzieci otrzymały gromkie brawa - dodaje Ewa Walentek.

Sukces świętowały wszystkie dzieci. Po występach otrzymały dyplomy oraz prezenty ufundowane przez: Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczkę, PPHU ADAL Adam Gil oraz PPH ARDA Arkadiusz Pietrusiak.

Organizatorzy zapraszają za rok na kolejny festiwal.

13

CZE

2016

3627

razy

czytano

2300/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności