Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Referat Gospodarki Gruntami, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy zorganizował 17 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach akcję edukacyjno-ekologiczną w formie przedstawienia teatralnego skierowanego dla młodzieży z terenu gminy Koziegłowy. Na scenie zaprezentowała się w ramach akcji profesjonalna grupa aktorów z Krakowskiego Biura Promocji Kultury.

...Jest rok 2572. „Czarny Orzeł” to nazwa statku kosmicznego, którym dwójka bohaterów - Adam i Ewa - przemierzają odległe galaktyki, poszukując miejsc nadających się do kolonizacji. Żyją w przeświadczeniu, że na Ziemi, na skutek zanieczyszczeń i rabunkowej gospodarki człowieka, nie ma już warunków do życia. W wyniku awarii są zmuszeni do nieplanowanego lądowania na pewnej planecie...

Spektakl obejrzeli uczniowie klas IV-VI. Miał on za zadanie uświadomić młodzieży świadomą współodpowiedzialność za stan środowiska naturalnego oraz popularyzowanie właściwych zachowań, takich jak: konieczność ograniczania wytwarzania odpadów, potrzebę ich segregacji i recyklingu. Akcja uświadamia również, jak ważną kwestią jest ograniczenie niskiej emisji oraz dbałość o czystość powietrza i wód.

19

PAŹ

2016

2539

razy

czytano

2192/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.