Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W gminie Koziegłowy rozstrzygnięto konkurs „Zachowaj trzeźwy umysł”. Jego głównymi celami są: wspieranie rozwoju dziecka poprzez eliminowanie cech charakteru wynikających z nadmiaru opieki lub braku opieki, wpływanie na przyczynę negatywnych zachowań poprzez uświadamianie rodzicom zagrożeń wynikających z nadopiekuńczości i braku opieki oraz wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań, konkursów.

Aby skutecznie docierać z przekazem profilaktycznym do dzieci i młodzieży, nauczycieli oraz rodziców – trzech wzajemnie warunkujących się czynników – organizatorzy częściowo przekształcili dotychczasowy, ulotkowo-konkursowy model kampanii w przedsięwzięcie oparte na kartach pracy. Są to materiały, które wymagają od dziecka aktywności. Zawierają różne proste ćwiczenia i zadania, dzięki którym treści profilaktyczne zostaną łatwiej zapamiętane.

Podczas 24 Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy 19 października, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek ślęczka oraz Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu z terenu gminy Koziegłowy. W gronie laureatów znaleźli się: Bartosz Szydło, Kamil Koronowicz, Monika Strąk (wszyscy Szkoła Podstawowa w Cynkowie), Kamila Cesarz (Szkoła Podstawowa w Gniazdowie), Maksymilian Bańdo, Zuzanna Kuta (oboje Zespół Szkół w Lgocie Górnej), Adam Majchrzak (Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach).

Więcej informacji o kampanii na stronie trzezwyumysl.pl

24

PAŹ

2016

1367

razy

czytano

2004/4311

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.