Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątkowe popołudnie 21 października w Kłobucku odbył się IX Otwarty turniej tenisa stołowego „Długosz też by zagrał”. Organizatorami turnieju byli: Ponadregionalne Stowarzyszenie Edukacyjne „Wieniawa” w Kłobucku, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku oraz Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Turniej miał charakter otwarty, indywidualny.

W zawodach rywalizowali takze reprezentanci gminy Koziegłowy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP. Byli oni jedynymi zawodnikami spoza powiatu kłobuckiego.

- Był to pierwszy turniej w tym roku szkolnym, dlatego nasze podejście do niego było swobodne i luźne. Dla Wiktorii Grzybek, Marleny Zimnej oraz Wiktora Matyi był to debiut, jeżeli chodzi o reprezentowanie naszej szkoły w zawodach sportowych. Pozostali zawodnicy walczyli po raz kolejny - mówi opiekun drużyny Aneta Myrmus.

Kamila Piekarska zajęła piąte miejsce, Anna Matyja uplasowała się na miejscu siódmym, a Alicja Plucińska na miejscu ósmym. W barwach Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP walczyli również: Dominik Flacha, Weronika Bugara, Alicja Plucińska. Niestety, nie mógł zagrać Kacper Matyja, ze względu na kontuzję nogi.

27

PAŹ

2016

1316

razy

czytano

2136/4444

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.