Rozpoczęli sezon
W piątkowe popołudnie 21 października w Kłobucku odbył się IX Otwarty turniej tenisa stołowego „Długosz też by zagrał”. Organizatorami turnieju byli: Ponadregionalne Stowarzyszenie Edukacyjne „Wieniawa” w Kłobucku, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku oraz Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Turniej miał charakter otwarty, indywidualny.
W zawodach rywalizowali takze reprezentanci gminy Koziegłowy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP. Byli oni jedynymi zawodnikami spoza powiatu kłobuckiego.
- Był to pierwszy turniej w tym roku szkolnym, dlatego nasze podejście do niego było swobodne i luźne. Dla Wiktorii Grzybek, Marleny Zimnej oraz Wiktora Matyi był to debiut, jeżeli chodzi o reprezentowanie naszej szkoły w zawodach sportowych. Pozostali zawodnicy walczyli po raz kolejny - mówi opiekun drużyny Aneta Myrmus.
Kamila Piekarska zajęła piąte miejsce, Anna Matyja uplasowała się na miejscu siódmym, a Alicja Plucińska na miejscu ósmym. W barwach Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP walczyli również: Dominik Flacha, Weronika Bugara, Alicja Plucińska. Niestety, nie mógł zagrać Kacper Matyja, ze względu na kontuzję nogi.
Na skróty
Galeria
Zobacz zdjęcia prezentujące miejsca, wydarzenia i przestrzeń Gminy i Miasta Koziegłowy. Poznaj lokalny charakter uchwycony w kadrach.
Gmina z pomysłem
Gmina, która łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do rozwoju, tworząc przestrzeń przyjazną Mieszkańcom, przedsiębiorcom i odwiedzającym.
Film promocyjny Koziegłowy
Dla mieszkańców
Najważniejsze sprawy i informacje zebrane w jednym miejscu. Skorzystaj z szybkiego dostępu do usług, komunikatów i tematów przydatnych na co dzień.
Zapewniamy
Atrakcje Gminy
Zobacz miejsca warte odwiedzenia, atrakcje i przestrzenie sprzyjające wypoczynkowi. Sprawdź, co warto zobaczyć w gminie.